Liigu edasi põhisisu juurde

Liising juba ootab Sind

Liising

Erakliendina tead väga hästi, et paigalseis on tagasiminek. Et autosõit on ajavõit. Olgu Su sooviks sõiduauto, kaubik või väikebuss – liising juba ootab Sind.

Ettevõtjana on Sinu edu aluseks lisaks headele töötajatele ka modernsed ja kvaliteetsed töövahendid. Korralikud seadmed, masinad ja sõidukid võivad olla küll kulukad, ent loovad viljaka pinnase iga äri kasumlikule toimimisele. Pealegi aitab liising jaotada kulutusi pikema perioodi peale, jättes Sulle kätte rohkem vaba raha.

Coop Panga liisinguga saab nüüd nii uusi kui kasutatud autosid liisida 0% sissemaksega.

Pakkumise tingimused:

  • sissemakse alates 0 eurot, kui auto hind on kuni 25 000 eurot (sh käibemaks)
  • lepingutasu alates 180 eurot (Coop Panga kliendile 99 eurot)
  • sõiduki vanus perioodi lõpus mitte rohkem kui 16 aastat
  • liisinguperiood kuni 6 aastat
  • kuni 10 000 eurose liisingusumma puhul on kasko soovituslik
  • pakkumine kehtib nii era- kui ka äriklientidele

     

Esita taotlus:

eraklient     äriklient


Tutvu liisingutingimustega ning vajaduse korral konsulteeri asjatundjaga telefonil 669 0937 või e-kirja teel liising@cooppank.ee.
 

Krediidi kulukuse esialgne määr on 3,98% aastas järgmistel näidistingimustel: vara hind koos käibemaksuga 15 000 €, sissemakse 0 eurot, lepingu periood 5 aastat, tagasimaksete arv 60, lepingutasu 180 €, intress 6 kuu Euribor+ marginaal 3,5% aastas (29.05.2018 oli 6 kuu Euribor -0,273%, negatiivse Euribori korral loetakse Euribori väärtuseks 0; Euribor võib muutuda iga 6 kuu järel), liisingusumma 15 000,00 €, viimane makse 30% soetusmaksumusest, krediidi kogusumma 16 912,26 €, tagasimaksete summa 16 732,26 €.
Määr on arvestatud eeldusel, et põhiosa ja intress makstakse tagasi igakuiste annuiteetmaksetena. Näidistingimustes ei ole arvestatud võimalikke vara registreerimiskulusid, riigilõive, hindamisakti tasu ega liiklus- ja kaskokindlustuse aastamaksete suurust. Liisingu võtmisel tuleb sõlmida ka kasko- ja liikluskindlustus. Autoliisingu pakkujaks on Coop Liising AS.