Liigu edasi põhisisu juurde

Hea klient! Levimas on petukõned, kus kelmid tutvustavad end pangatöötajana ja püüavad pankade nimel raha või kliendi andmeid (nt PIN-kood) välja petta. Kahtluse korral lõpeta kõne ja teavita meid juhtunust. Loe täpsemalt, kuidas petukõnesid ära tunda eiaitah.ee

Liising 0% sissemaksega

Sa tead väga hästi, et paigalseis on tagasiminek. Et autosõit on ajavõit. Olgu Su sooviks sõiduauto, kaubik või väikebuss – liising juba ootab Sind.

Coop Panga liisinguga saab nüüd nii uusi kui ka kasutatud autosid liisida 0% sissemaksega.

Pakkumise tingimused:

  • Sissemakse alates 0%, kui auto hind on kuni 25 000 € (sh käibemaks)
  • Lepingutasu alates 180 €
  • Sõiduki vanus perioodi lõpus kuni 16 aastat
  • Liisinguperiood kuni 6 aastat
  • Kuni 10 000 € liisingusumma korral on kasko vabatahtlik


Pakkumine kehtib nii era- kui ka äriklientidele. Esita taotlus!
 

eraklient     äriklient


Tutvu liisingutingimustega ning vajadusel konsulteeri asjatundjaga telefonil 669 0937 või e-kirja teel liising@cooppank.ee.

Krediidi kulukuse esialgne määr on 3,98% aastas järgmistel näidistingimustel: vara hind koos käibemaksuga 15 000 €, sissemakse 0 €, lepingu periood 5 aastat, tagasimaksete arv 60, lepingutasu 180 €, intress 6 kuu EURIBOR + marginaal 3,5% aastas (29.05.2018 oli 6 kuu EURIBOR -0,273%, negatiivse EURIBOR-i korral loetakse EURIBOR-i väärtuseks 0; EURIBOR võib muutuda iga 6 kuu järel), liisingusumma 15 000 €, viimane makse 30% soetusmaksumusest, krediidi kogusumma 16 912,26 €, tagasimaksete summa 16 732,26 €. Määr on arvestatud eeldusel, et põhiosa ja intress makstakse tagasi igakuiste annuiteetmaksetena. Näidistingimustes ei ole arvestatud võimalikke vara registreerimiskulusid, riigilõive, hindamisakti tasu ega liiklus- ja kaskokindlustuse aastamaksete suurust. Liisingu võtmisel tuleb sõlmida ka kasko- ja liikluskindlustus. Autoliisingu pakkujaks on Coop Liising AS.
Jaga

Teised pakkumised

Maksa ja võida!

Just nüüd on õige aeg teha oma ostud Coopi kauplustes, sest loosime iga nädal 4 õnnelikku, kes võidavad oma ostukorvi tagasi ja nii 5 nädalat järjest! Peaauhinnaks on uhke grillipidu Enn Tobrelutsuga!