Liigu edasi põhisisu juurde

Info  Hea klient! Enda kaitsmiseks petturite eest on oluline alati mõista, mida Sa PIN-koodiga kinnitad ja hoida oma PIN-koodid vaid enda teada. Pea meeles, et internetipanka sisenemiseks ei ole kunagi vaja sisestada PIN2-koodi, samuti ei küsi pank seda sinult telefonikõne või e-kirja teel!

4 põhjust, miks kindlustada oma reisid Coop Pangas

Reisikindlustust peetakse sageli kalliks, selle vormistamist tüütuks või unustatakse see sõidutuhinas sootuks. Ent nii ei pea see olema! Coop Pank pakub perega reisimiseks parima hinna eest reisikindlustust, mille eest tasud aasta vältel automaatselt igakuiste maksetega. Nii on Sulle ja Sinuga koos reisivale perele meelerahu tagatud terveks aastaks. Reisikindlustuse saad vormistada mugavalt internetipangas.

Me kõik ootame reisidelt rõõmu ja vaheldust, kuid reisil olles võib ette tulla ka ebameeldivaid ootamatusi, näiteks kaotad pagasi, haigestud või sattud õnnetusse. Selleks, et ebameeldivad üllatused tuju ei rikuks ja kalliks maksma ei läheks, on mõistlik iga reis alati kindlustada. Siin on Sulle neli põhjust, miks kindlustada oma reisid just Coop Pangas kuutasupõhise lahendusega.

1. Kuutasupõhine kindlustus on rahakotile soodsaim

Tavaliselt algavad kolmeliikmelise pere nädalase Euroopa reisi reisikindlustuse hinnad umbes 100-st eurost ja kaugemad sihtkohad on veelgi kallimad. Coop Pangas maksad reisikindlustuse eest iga kuu vaid 5,49 eurot (12 kuu eest kokku 65,88€) ja see kehtib kogu maailmas nii Sulle, sinuga koos reisivale abikaasale või elukaaslasele ning lastele, kes on nooremad kui 22 aastat. Seega on Coop Panga reisikindlustus Sulle mõistlik valik, kui reisid koos perega vähemalt korra aastas.

Kuutasupõhine reisikindlustus sobib Sulle ka siis kui hindad meelerahu, kuid soovid, et Sul oleks enne reisi üks asjaajamine vähem. Lisaks tasub kuumaksega reisikindlustus valida juhul, kui sa ei soovi aastase kindlustuse eest korraga suurt summat maksta. Coop Panga reisikindlustuse eest tasud hajutatult iga kuu väikese summa kaupa ja kõik maksed toimuvad automaatselt.

2. Oled alati kindlustatud ka lähiriikidesse reisides

Kindlustusfirmade kogemus näitab, et reisikindlustuse tegemine ununeb eelkõige lähiriikidesse reisides. Kuid just Soome, Lätti ja Rootsi reisivad eestlased kõige rohkem ja sellepärast esineb nendes riikides ka reisikindlustuse juhtumeid kõige sagedamini.

Selleks, et Sul oleks ka lühikestel ja kodulähedastel reisidel alati kindlustunne olemas, tasubki eelistada just aastaringset ja kuutasupõhist Coop Panga reisikindlustust, sest see on alati Sinuga ega nõua eraldi meelespidamist. Nii võid igal ajal kindel olla, et mis ka ei juhtuks suusareisil Soome või Jurmala veekeskusesse, Sul ja tervel Sinu perel on olemas nii meditsiiniabi kindlustus, pagasikindlustus, reisitõrkekindlustus kui ka vastutus- ja õigusabikindlustus.

3. Kindlustuse sõlmimiseks piisab üksnes arvelduspaketist

Coop Panga kuutasupõhise reisikindlustuse saavad Coop Panga internetipangast soetada endale kõik Rahnu ja Rändrahnu arvelduspaketi kliendid.

Üks parimaid asju selle juures on see, et Coop Panga kuutasupõhine reisikindlustus hakkab kehtima juba järgmisel päeval pärast lepingu sõlmimist ja seejuures puudub nõue, et peaksid reisi eest tasuma Coop Panga pangakaardiga.

Kui soovid oma reisid pangakaardiga siiski mugavamaks muuta, siis tea, et mõlemad paketid sisaldavad ka pangakaarti ning kõigile Coop Panga eraisikute deebet- ja krediitkaartidele kehtib ka automaatselt tasuta ostukindlustus.

Kas teadsid, et kõik Rahnu kliendid saavad sularaha tasuta välja võtta kõigist Euroopa Liidu riikide sularahaautomaatidest ja Rändrahnu kliendid saavad ilma panga teenustasuta sularaha välja võtta suisa kogu maailmas? Seega, kui reisid aastas korra või kaks ning lisaks reisikindlustusele võib Sul vaja minna ka sularaha ja sa ei taha selle eest lisaks maksta, siis on kasulik ja tasuv olla Coop Panga arvelduspaketi Rahn või Rändrahn omanik.

4. Reisikindlustus aitab ka koroonasse haigestumise korral

Coop Panga kuutasupõhine reisikindlustus sisaldab automaatselt COVID-19 kindlustuskaitset. Kaitse ulatus sõltub kehtiva immuniseerimistõendi või läbipõdemisetõendi olemasolust. Kehtiva immuniseerimistõendi või läbipõdemisetõendi olemasolul on reisid kindlustatud haigestumise korral üle maailma. Kehtiva tõendita isikule on reisil COVID-19 haigestumise korral kaitse tagatud Euroopas ning lisaks tingimustes välja toodud riikides. Tingimustega saad lähemalt tutvuda siin.

COVID-19 meditsiiniabi kindlustusele rakendatakse hüvitislimiit on 100 000 eurot.

Jaga

Teised postitused

Kliendilood: mitmekülgne riigimetsa hoidja RMK

Coopi südameasi on edendada elu kogu Eestimaal ning toetada kohalikke tööandjaid. Meie klientide hulgas on palju siinseid ettevõtteid, kes oma edulugu loovad. Iga kuu teeme tutvust ühe Coop Panga ärikliendiga, kellel on oluline panus Eesti arendusse.