Liigu edasi põhisisu juurde

Aitame äri kasvama

Suure pangaga suhtlemine võib vahel kannatuse korralikult proovile panna. Coop Pank teab, et saab ka teistmoodi.

Saab nii, et pank kuulab, mida tegelikult vajad ja aitab omalt poolt igatepidi kaasa, et need mõtted teoks saaksid. Saab head nõu. Ja saab nii, et pank on lisaks suurematele linnadele kohal ka mujal Eestis ning päriselt olemas siis, kui meid kõige rohkem vaja läheb.

Tule, räägime võimalustest Sinu ettevõtte arenguplaanide elluviimiseks!
 

Tule kliendiks     Tule nõustamisele


Coop Pank peab oluliseks, et ettevõtlusega oleks võimalikult lihtne tegeleda igas Eesti piirkonnas nii, et kõik vajalikud finantsteenused oleksid oma kodukandis kättesaadavad. Just seetõttu liigume äriklientidele lähemale. Coop Pank on usaldusväärseks partneriks nii Eesti suuremates linnades kui ka väiksemates maakonnakeskustes.

Loe blogist, miks Coop Pank hakkas rääkima pendelrändest.

Vaata, milliseid teenuseid pakume

Ava kõik

Ärikliendile on Coop Pangas olemas kõik vajalik, et äri saaks tõrgeteta toimida.

Arvelduskonto avamine on esimene samm igapäevapanganduse toodete kasutamiseks. Arvelduskontoga seotakse kõik igapäevaste rahaasjade korraldamiseks vajalikud pangateenused – arveldused, pangakaardid, raha kogumine jne. Pakettidest saab valida Äripaketi või Korteriühistu paketi.

Kõikidele Coop Panga MasterCard Business deebetkaardiga Coop Eesti kauplustes tehtavatele ostudele kehtivad püsikliendi hinnad.

Ühtlasi saad osa sulaselgelt suurimast sularahavõrgustikust Eestis.

Coop Panga finantseerimislahendused sünnivad rätsepatööna. Valik on lai ja lahendusi leidub nii alustavale kui tegutsevale, nii väiksemale kui ka suuremale ettevõttele.

Lühiajalisteks investeeringuteks, käibevahendite juhtimiseks või kindla projekti rahastamiseks sobivad arvelduskrediit või käibekapitalilaen.

Investeerimislaen on võimalus pikaajalise laenu abil investeerida pikema tasuvusajaga mahukamatesse projektidesse, soetada põhivara, laiendada ettevõtte tegevust jms.

Korterelamu renoveerimiseks või selle energiasäästlikkuse tõstmiseks sobib korteriühistulaen.

Hoiustamine on lihtne ja turvaline viis vabade vahendite paigutamiseks.

Meie eeliseks võrreldes suuremate pankadega on kõrgem tootlus. Hoiused koos kogunenud intressidega väärtuses kuni 100 000 eurot on tagatisfondi seaduse järgi riigi poolt garanteeritud. Hoiustamine on paindlik – võimalus valida ettevõttele sobiv tähtaeg ja valuuta.