Liigu edasi põhisisu juurde

Õnneks on meil nüüd oma pank, kus inimesed kuulatakse ära ja ettevõtlus muutub järjest lihtsamaks.

Pank, mis sobitub Sinu äriga, mitte vastupidi!

Igapäevapangandus ja hoiustamine

Meilt leiad kõik vajalikud pangateenused. Ärikliendi paketis on euromaksed ja deebetkaart tasuta ning ettevõtte rahaliste vahendite kasumlikumaks hoiustamiseks pakume parimat intressi arvelduskonto jäägile – kuni 0,25% aastas.

Ettevõtete finantseerimine

Meie finantseerimislahendused sünnivad rätsepatööna. Kuulame, mida Sa tegelikult vajad ja aitame omalt poolt igatepidi kaasa, et need mõtted teoks saaksid. Kui soovid nõu pidada, võta julgesti ühendust juba täna.

Markus Eller

ärikliendihaldur

+372 664 0778

markus.eller@cooppank.ee

Helo Koskinen

ärikliendi finantseerimise regioonijuht

Eestimaise pangana on meie sooviks anda hoogu ettevõtetele ning aidata neil saavutada kõrgeid eesmärke. Lubame, et oleme oma klientide jaoks alati olemas, tegutseme kiiresti ja paindlikult ning leiame lahendused ka kõige keerulisematele soovidele. Ootame Sind, et koos Eesti elu edasi viia!

Meie klientide kasvulood

ERRi juhatuse esimehelt Erik Roose sõnul tekkis neil vajadus hoida oma vaba raha mõistlikel tingimustel, sest nende senised finantspartnerid saatsid signaali, et nende juures peab raha hoiustamise eest peale maksma. Selline olukord ERR-i juhatusele kohe kuidagi ei sobinud ja seetõttu küsisiti alternatiivseid pakkumisi ja parimaks osutus Coop Panga deposiidi-pakkumus.

Loe edasi >

Kodumaine mööblitootja Velma Mööbel rajab Tartu külje all Vahi tööstusparki uue energiasäästliku tootmishoone, kus muuhulgas hakatakse valmistama Cleveroni pakiautomaate USA ühele suurimale jaekaubandusketile. Hoone rajamist rahastas lisaks erainvestoritele ka Coop Pank.

Loe edasi >

Food Studio kaasomanik Helgor Markov lõi aastaid tagasi koos sõbra Indrek Kivisaluga toidustuudio, et toidust huvitatud inimestele anda võimalus ise katsetada ja oskusi omandada ning veeta meeleolukas õhtu koos pere, sõprade või kolleegidega. Ühest ideest kasvab järgmine ja peagi oli meestel käsil uus ettevõtmine. Appi tuli Coop Pank, kes uskus ideesse ning oli kohe esimesest päevast edulooga kaasas.

Loe edasi >TULE KLIENDIKS