Liigu edasi põhisisu juurde

Info  Hea klient! Levimas on erinevad pettused, mille abil püüavad kelmid saada ligipääsu kliendi pangakontole. Ära kunagi sisesta PIN koode, kui Sa ei ole ise tehingut algatanud ja pea meeles, et pank ei küsi kunagi internetipanka sisenemisel PIN 2 koodi!

Arvelduskrediit

Aeg-ajalt võib ette tulla ootamatuid kulutusi ja arvelduskontol olevast rahast jääb puudu. Näiteks lakkab mõni kodumasin töötamast või on vaja teha reisi ettemaks. Selliste ootamatute kulude katmiseks saad kasutada lisarahana arvelduskrediiti.

Arvelduskrediidi ulatuses saad maksta deebetkaardiga, teha ülekandeid ning võtta välja sularaha.
 

Esita taotlus

Vaata lisaks

  • Tähtaeg kuni 2 aastat
  • Intressimäär 18% aastas
  • Minimaalne limiit 300 €. Maksimaalne limiit sõltub sissetulekutest ja olemasolevatest kohustustest, kuid ei ületa 3 500 €.
  • Netosissetulek vähemalt 350 €/kuus
  • Eelnev maksekäitumine korrektne
  • Vähemalt 18-aastane Eesti kodanik või Eesti elamisloaga välismaalane

Esita taotlus kodulehel, internetipangas või lähimas pangakontoris.
Peale taotluse kättesaamist võtame Sinuga ühendust, et leppida kokku lepingu sõlmimiseks sobiv viis.

Tutvu ka hinnakirjaga.

Igakuiselt tasud kasutatud krediidilimiidilt intressimakseid. Intressi arvestame igapäevaselt kasutuses olevalt arvelduskrediidi summalt ja peame kinni Sinu arvelduskontolt iga kuu 10. kuupäeval.

Arvelduskrediidi tagasimakseid saad teha valitud ajal ja summas. Tagastatud summa ulatuses saad krediidilimiidi uuesti kasutusse võtta. Lepingu lõpptähtajal maksad tagasi kogu kasutuses oleva arvelduskrediidi summa.

Krediidi kulukuse esialgne määr on 25,9% aastas järgmistel näidistingimustel: krediidilimiit 500 €, tähtaeg 2 aastat, lepingutasu 15 €, fikseeritud intress 18% aastas kasutatud limiidilt, tarbija poolt makstav kogusumma 629 € ja tagasimaksete summa 599 €.

Määr on arvestatud eeldusel, et krediidilimiit võetakse kasutusse viivitamata ja täies mahus.