Liigu edasi põhisisu juurde

Info  Hea klient! Levimas on erinevad pettused, mille abil püüavad kelmid saada ligipääsu kliendi pangakontole. Ära kunagi sisesta PIN koode, kui Sa ei ole ise tehingut algatanud ja pea meeles, et pank ei küsi kunagi internetipanka sisenemisel PIN 2 koodi!

Coop Panga aktsionärid valisid pangale uue nõukogu

Coop Panga aktsionärid valisid neljapäeval toimunud aktsionäride korralisel üldkoosolekul pangale uue kuueliikmelise nõukogu.

Coop Panga nõukogusse valiti uute liikmetena Eesti Panga eelmine president Ardo Hansson, Coop Eesti Keskühistu juhatuse esimees Alo Ivask, USS Security Estonia juhatuse esimees Raul Parusk ja endine Luminor panga korporatiivpanganduse juht Silver Kuus. Coop Panga nõukogu eelmisest koosseisust jätkavad Harju Tarbijate Ühistu juht Jaan Marjundi ja Antsla Tarbijate Ühistu juht Roman Provotorov. Nõukogu liikmete volitused kehtivad kolm aastat. Nõukogu esimees valitakse nõukogu esimesel koosolekul.

Aktsionärid otsustasid üldkoosolekul kinnitada ka Coop Pank AS-i 2019. aasta majandusaasta aruande ja kanda möödunud aasta 5,53 miljoni euro suurusest kasumist 5,25 miljonit eurot eelmiste perioodide jaotamata kasumi hulka ning 276 tuhat eurot kohustuslikku reservkapitali. Aktsionärid määrasid veel audiitori ning täpsustasid põhikirja ning uute aktsiate märkimise eelisõigusega seotud küsimusi.

Aktsionäride üldkoosolekul oli esindatud 63 133 361  häält, mis moodustas 70,58% protsenti aktsiakapitalist. Kokku osales koosolekul 111 aktsionäri.

Jaga