Liigu edasi põhisisu juurde

Coop Panga uus kontor asub Skyoni ärimajas

Coop Panga peakontor ja Tallinna kesklinna kliendikontor asuvad nüüdsest värskelt valminud Skyoni ärimajas aadressile Maakri 30, Tallinn.

Alates augustist asuvad Coop Panga ruumid 26-korruselise Skyoni kõrghoone esimesel kümnel korrusel, kus on kokku ligi 3500 ruutmeetrit pinda, mida on kolmandiku võrra rohkem kui oli panga endises peahoones.

Coop Panga juhatuse esimehe Margus Rinki sõnul toetab kolimine suuremale pinnale kodumaise panga kasvuambitsiooni: „Coop Pank on viimastel aastatel kasvanud nii ärimahtudelt kui ka klientide ja töötajate arvult. Uus peakontor Skyoni ärimajas aitab meil kasvukursil jätkata. Uued tööruumid pakuvad meie inimestele mugavat ja tervisesõbralikku töökeskkonda ning vastavad kaasaegsetele energiatõhususe ja jätkusuutlikkuse nõuetele.“

Rink täpsustas, et alates panga ostmisest 2017. aastal on Coop Pank igal aastal kasvanud ligikaudu 40% ja loonud viimase nelja aasta jooksul enam kui 130 uut töökohta. „Otsisime suuremat, kaasaegset, inspireerivat ning energiasäästlikku töökeskkonda, kuhu nii töötajatel kui ka klientidel oleks mugav tulla. Skyoni ärihoone vastas nendele kriteeriumidele kõige paremini.“ 

Aadressil Maakri 30 asub ka Coop Panga Tallinna kesklinna kliendikontor, mis varem asus aadressil Narva mnt 4. Uus kliendikontor hakkab avatud olema esmaspäevast reedeni kell 9–17. Kontor on sularahavaba. Sularahaga arveldav Coop Panga Tallinna pangakontor asub Magistrali kaubanduskeskuses Sõpruse puiesteel. Coop Panga kliendid saavad mugavalt sularaha välja võtta ja sisse maksta ka kõigis Coopi kauplustes üle Eesti.

Coop Pank AS-i juriidiline aadress Maakri 30, 15014 Tallinn. Sama aadress on ka kõikidel Coop Pank AS kontserni kuuluvatel juriidilistel isikutel, kelleks on Coop Pank AS, Coop Liising AS, Coop Finants AS, Coop Kindlustusmaakler AS ja AS Martinoza. 

Tallinna kesklinna kliendikontori avamine:

Kesklinna kontor
Kesklinna kontor
Kesklinna kontor
Kesklinna kontor
Kesklinna kontor
Kesklinna kontor
Jaga