Liigu edasi põhisisu juurde

Info  Hea klient! Pühapäeval, 24. septembril kell 02.00–14.00 ei tööta Coop Panga internetipank ja mobiiliäpp, sest toimuvad plaanilised arendustööd. Samuti esineb sel perioodil häireid veebis maksete tegemisel ja isiku autentimisel pangalingi vahendusel. Nimetatud perioodil saab Coop Panga pangakaartidega teha makseid kõigi ostukohtade füüsilistes makseterminalides ja võtta välja sularaha kõigist pangaautomaatidest ning Coopi kaupluste kassadest. Palume ebamugavuste pärast vabandust!

Coop Pank hoiatab petukirjade eest

Coop Pank hoiatab, et panga nimel on tundmatud isikud saatnud Eesti inimestele e-kirju, milles palutakse Coop Panga nimel avada linke ning sisestada oma kasutajatunnused (PIN1 ja PIN2) näilisel Coop Panga leheküljel. Palume petukirju ja nendes sisalduvaid linke kindlasti mitte avada.

Soovitame olla ettevaatlik ja suhtuda suure ettevaatusega e-kirjadesse, milles väidetavalt Coop Pank kutsub klikkima sinna juurde lisatud linkidel ükskõik millisel põhjusel.

Igasuguse kahtluse või küsimuste korral palun võtke meiega enne linkide avamist ühendust klienditugi@cooppank.ee. Kui juba olete sarnase pettuse ohvriks langenud, palun teavitage panka ja politseid otsekohe.

Jaga