Liigu edasi põhisisu juurde

Info  Hea klient! Pühapäeval, 24. septembril kell 02.00–14.00 ei tööta Coop Panga internetipank ja mobiiliäpp, sest toimuvad plaanilised arendustööd. Samuti esineb sel perioodil häireid veebis maksete tegemisel ja isiku autentimisel pangalingi vahendusel. Nimetatud perioodil saab Coop Panga pangakaartidega teha makseid kõigi ostukohtade füüsilistes makseterminalides ja võtta välja sularaha kõigist pangaautomaatidest ning Coopi kaupluste kassadest. Palume ebamugavuste pärast vabandust!

Coop Pank hoiatab petuskeemi eest

Coop Pank hoiatab, et tundmatud isikud on saatnud Eesti inimestele SMS-sõnumeid, milles palutakse Coopi nimel avada linke. Palume SMS-sõnumeid ja nendes sisalduvaid linke kindlasti mitte avada.

Soovitame olla tähelepanelik ja suhtuda suure ettevaatusega SMS-sõnumitesse, mille väidetavavaks saatja COOP kutsub avama sinna juurde lisatud linkidel ükskõik millisel põhjusel.

Tähelepanu tuleks pöörata sellele, et avatav link viib lehele, mille aadressireal ei ole cooppank.ee ega coop.ee domeen, vaid midagi muud. Coop Pangalt kirja saades tuleks alati veenduda saatja õigsuses – Coop Pank saadab kirju alati cooppank.ee lõpuliselt aadressilt.

Igasuguse kahtluse või küsimuste korral palun võtke meiega enne linkide avamist ühendust klienditugi@cooppank.ee. Kui juba olete sarnase pettuse ohvriks langenud, palun teavitage panka ja politseid otsekohe.

Jaga