Liigu edasi põhisisu juurde

Info  Hea klient! Enda kaitsmiseks petturite eest on oluline alati mõista, mida Sa PIN-koodiga kinnitad ja hoida oma PIN-koodid vaid enda teada. Pea meeles, et internetipanka sisenemiseks ei ole kunagi vaja sisestada PIN2-koodi, samuti ei küsi pank seda sinult telefonikõne või e-kirja teel!

Coopi ühistud ja Coop Pank toetavad Ukraina abivajajaid miljoni euroga

Coopi piirkondlikud ühistud ja Coop Pank toetavad Punase Risti tegevust Ukrainas miljoni euroga, et aidata sõjas kannatavaid inimesi kõige hädavajalikumaga.

Eesti Punase Risti sõnul läheb toetus Ukraina Punase Risti võrgustikule, kellel on kohapeal elanike abistamiseks 4000 vabatahtlikku. Ukraina elanike vajadus on piirkonniti erinev: puudust tuntakse puhtast veest, toidust, hügieenitarvetest, riietest jm. Samuti luuakse annetuste toel sõjapõgenike laagreid üle Ukraina.

Oleme mõtetes Ukraina inimestega ja soovime anda omapoolse panuse, et vajalik abi jõuaks kiiresti kõigi hädasolijateni. Lisaks annetusele peatas Coop eelmisel nädalal koostöö Venemaa ja Valgevene tootjatega, lõpetati koostöö Venemaa telekanalitega ning kauplustes ja e-poes saavad peagi spetsiaalselt märgistatud Ukraina tooted. Coop Pank võimaldab Ukraina pankadesse teha tasuta makseid ning Ukraina residentidel avada pangakonto teenustasuta.

Coopi 19 piirkondlikku ühistut moodustavad Eesti suurima toidu- ja esmatarbekaupade keti, kelle ühine missioon on hoida ja viia elu edasi igas Eestimaa nurgas. Coopi käive 2021. aastal oli 752 miljonit eurot, millega kasvatati turuliidripositsioon 24,7 protsendini. Coop Pank on suuruselt viies Eestis tegutsev universaalpank, millel on 117 600 igapäevapanganduse klienti ja 28 000 aktsionäri. Panga strateegilised omanikud on Coopi piirkondlikud ühistud.

Jaga