Liigu edasi põhisisu juurde

Info  Hea klient! Pühapäeval, 24. septembril kell 02.00–14.00 ei tööta Coop Panga internetipank ja mobiiliäpp, sest toimuvad plaanilised arendustööd. Samuti esineb sel perioodil häireid veebis maksete tegemisel ja isiku autentimisel pangalingi vahendusel. Nimetatud perioodil saab Coop Panga pangakaartidega teha makseid kõigi ostukohtade füüsilistes makseterminalides ja võtta välja sularaha kõigist pangaautomaatidest ning Coopi kaupluste kassadest. Palume ebamugavuste pärast vabandust!

Internet Exploreri veebilehitsejaga enam Coop Panga internetipanka ei pääse

Alates 31. märtsist ei ole Internet Exploreri kasutajatel enam Coop Panga internetipanka sisenemine võimalik.

„Microsoft on teada andnud, et nad lõpetavad Internet Exploreri veebilehitseja toe pakkumise käesoleva aasta suvel, sest keskenduvad oma laiemate võimalustega uuele veebibrauserile, Microsoftil Edge’ile. Enamik meie klientidest juba kasutabki mõnda uuemat veebilehitsejat, kuid siiski on väike hulk ka neid, kes Internet Exploreriga harjunud on,“ selgitas e-kanalite juht Jan Annikve.

„Veebilehitseja tugi on kõikide pankade jaoks vajalik juba turvalisuse tagamise eesmärgil ning seetõttu soovitame internetipanka sisselogimiseks edaspidi kasutada Microsoft Edge’i, Google Chrome’i või Mozilla Firefox’i veebilehitsejat, “ soovitab Annikve.

Jaga