Liigu edasi põhisisu juurde

Korteriühistu pakett

Kui tavapäraselt moodustavad suure osa korteriühistu pangateenuste kuludest teenustasud, siis Coop Pangas seda muret ei ole. Oleme loonud korteriühistutele teenustasude kokkuhoidmiseks eraldi paketi.

Korteriühistu arvelduspaketis saavad kõik igapäevased arveldused tehtud vaid 2 € eest kuus.

 • Kokkuhoid teenustasudelt. Fikseeritud paketitasu eest teed internetipangas piiramatult panga- ja Eesti-siseseid makseid ning e-arve püsimakseid. Samuti puudub kontohaldustasu.
 • Soodustused ühistu liikmetele. Kontoris on ühistu kontole kommunaalteenuste eest tasumisel tavahinnakirjast soodsamad hinnad.
 • Kaks kaarti ühes hooldustasuta. Meie ärikliendi deebetkaart toimib lisaks pangakaardile ka kliendikaardina kõigis Coop Eesti kauplustes, sh ehituspoodides ning annab soodustusi.
 • Sulaselgelt suurim sularahavõrgustik. Coop Panga deebetkaardiga saad Coopi kassadest üle Eesti võtta sularaha 500 €/kuus tasuta. Samuti on Sinu käsutuses kõik 700 pangaautomaati Eestis.

 • Konto avamiseks jäta meile oma kontaktid ja võtame Sinuga hiljemalt kahe tööpäeva jooksul ühendust.
   

  TULE KLIENDIKS

   

    Korteriühistu pakett Tavahinnakiri
  Kontohaldustasu Tasuta 1 €/kuus
  Eesti-sisene makse internetipangas Tasuta 0,20 €
  E-arve püsimakse Tasuta 0,20 €
  Sularaha sissemakse ühistu kontole 0,4 € 0,25% summast
  (min 3 €)
  Pangasisene makse kontoris ühistu kontole 0,4 € 3 €
  Deebetkaardi hooldustasu* Tasuta 2 €/kuus
  Coop Sula** Tasuta 1 €/tehing
  Paketitasu 2 €/kuus Puudub

  * paketis on tasuta 1 deebetkaart
  ** kuni 500 €/kuus


  Tutvu ka hinnakirja ja paketi tingimustega.

   


  Korteriühistulaen suuremateks töödeks

  Kui ühistu liikmete poolt renoveerimistöödeks kogutud summast jääb väheks, aitab meie korteriühistulaen. Pika tähtaja ja soodsa intressiga laen võimaldab teha suuremaid investeeringuid nõudvaid töid, tõsta seeläbi kinnisvara väärtust ning vähendada igakuiseid kulutusi.

   

  Lisainfo

  Ava kõik

  Kui korteriühistul on juhatus, siis saab tehinguid teha registrisse kantud juhatuse liige, ilma eraldi volikirja esitamata. Juhatuse liikmete ühise esindusõiguse korral saavad juhatuse liikmed esindada korteriühistut üksnes ühiselt.

  Korteriühistul ei pea olema juhatust, kui majas on kuni kümme korteriomandit või kui kõik korteriomandid kuuluvad ühele isikule. Korteriühistu juhatuse puudumisel juhivad ja esindavad korteriühistut kõik omanikud ühiselt ning neid loetakse ühise esindusõigusega juhatuse liikmeteks. Ühine esindusõigus tähendab eeskätt aga seda, et kõik omanikud peavad tehingute tegemisel oma tahet ilmtingimata väljendama. Korteriühistu nimel tehingu tegemiseks on seega vaja kõigi omanike nõusolekut, mistõttu peavad konto avamiseks ja muude lepingute sõlmimiseks kõik omanikud tulema pangakontorisse või tegema ühise volikirja, millega volitavad kedagi korteriühistut esindama.

  • Täitke volikirja blankett ja allkirjastage kõigi korteromanike poolt
  • Blankett tuleb pangakontorisse kaasa võtta kui tuled kontot avama
  • Digitaalselt allkirjastatud blanketi võib saata ette aadressile klienditugi@cooppank.ee, märkides ära, kuhu kontorisse hiljem kontot avama tuled
  • Volikiri võib olla ka notariaalselt kinnitatud, samuti aktsepteerime lihtkirjalikku volikirja, mis on allkirjastatud pangakontoris pangatöötaja juuresolekul

  Hoia teenustasudelt kokku!

  Korteriühistu paketis võid teha internetipangas panga- ja Eesti-siseseid makseid ning e-arve püsimakseid nii palju kui soovid, sest need on tasuta.