Liigu edasi põhisisu juurde

Info  Hea klient! Pühapäeval, 24. septembril kell 02.00–14.00 ei tööta Coop Panga internetipank ja mobiiliäpp, sest toimuvad plaanilised arendustööd. Samuti esineb sel perioodil häireid veebis maksete tegemisel ja isiku autentimisel pangalingi vahendusel. Nimetatud perioodil saab Coop Panga pangakaartidega teha makseid kõigi ostukohtade füüsilistes makseterminalides ja võtta välja sularaha kõigist pangaautomaatidest ning Coopi kaupluste kassadest. Palume ebamugavuste pärast vabandust!

Kuidas nutikalt kindlustust valida?

Tänapäeval on võimalik kindlustada kõike. Kõige populaarsemad on kodukindlustus, reisikindlustus ja kaskokindlustus. Kuid võimalik on kindlustada ka tervist või lemmiklooma.

Kindlustuse valimine on lihtne, kui tähelepanu pööratakse sellele, mida kindlustuslepingu ostmisega kaitsta soovitakse. Kõige sagedasem viga, mida kindlustuse soetamisel tehakse, on ainult hinna ja toote nime järgi otsustamine. Soodsaim ja kõlavaima nimega teenus ei pruugi olla kõige parem.

Kindlustatud peaksid olema alati need asjad, millest sa kergelt loobuda ei soovi või mis su elukvaliteeti oluliselt mõjutavad. Sellest, kuidas kindlustust valida, räägib „Lihtsalt rahast“ podcastis Coop Panga kindlustuse juht Raivo Piibor.

Kuula saadet Kuidas nutikalt kindlustust valida?

Loe kokkuvõtet Delfist

Jaga