RUS

Kulud nulli

Ava arvelduskonto sel aastal ja ela terve järgmine aasta panga kulul.

Võida

9000

Tänase seisuga osaleb loosis 000 inimest

Winner's cup icon

Võida 9000 €

Avades konto, liitudes paketiga ja sõlmides deebetkaardi lepingu enne aasta lõppu osaled suures loosimises, mille auhinnaks on elu panga kulul. Maksame terve järgmine aasta iga kuu 750 €, millega oma kulutusi katta.

Computer icon

Liitu kodust lahkumata

Säästame Sinu aega ning jalavaeva. Konto avamine pole kunagi nii lihtne olnud – tule kliendiks otse internetis ilma kontorit külastamata. Proovi järele!

Miks tulla kliendiks?

Ava kõik

Coop Pangal on 14 kontorit üle Eesti, kus pakume kogu oma teenuste paketti alates konto avamisest kuni erinevate laenu- ja hoiustamistoodeteni. Ootame Sind meie juurde alati nii kindla sooviga, aga ka siis kui vajad nõu ja lisainfot meie pangateenuste osas.

Toome pangateenused ka Coop Eesti kauplustesse üle Eesti. Meie pangakontoritele lisanduvad järjest pangapunktid ja -stendid. Nii saavad igapäevased pangateenused kättesaadavaks paljudes Coop Eesti kauplustes. Soovime muuta kauplused kohaks, kus koos poeskäiguga saad teha ka lihtsamaid pangatoiminguid.

Coop Eesti kauplustes asuvates pangapunktides saab teha igapäevaseid pangateenuseid – avada kontot, vormistada pangakaardi ning väikelaenu ja Säästukaart Plussi. Kaupluste pangapunktides teenindavad Sind koolitatud kaupluse töötajad, seega pöördu pangateenuste sooviga julgesti nende poole!

Pangastendist leiad infomaterjalid meie teenuste kohta. Samas on võimalik täita ka taotlus konto avamiseks või väikelaenu saamiseks. Kui asetad taotluse stendis asuvasse postkasti, siis jõuab see panka ja võtame Sinuga ühendust, et leppida kokku sobiv koht ja aeg lepingute allkirjastamiseks.

Vaata, kus asuvad meie pangakontorid ja -punktid.

Coop Panga deebetkaart kehtib Coopi kauplustes kliendikaardina ja muudab ostmise tõeliselt soodsaks.

Coop Eesti lojaalsusprogrammi soodustused kehtivad ka meie pangakaardile ja nii saab kasutaja oma igapäevastelt ostudelt erinevaid soodustusi. Kliendikaardi eelised kehtivad pangakaardi tellimisel automaatselt ja selleks ei pea eraldi midagi tegema.

Kõigil meie pangakaartidel on ka viipemakse funktsioon. See teeb kuni 25 euroste ostude eest tasumise ning soodustuse saamise veelgi mugavamaks.

Coop Panga deebetkaardiga saad sularaha välja võtta kõikide pankade automaatidest. Kui valid paketi Rahn või Rändrahn, siis lisatasu vastavalt paketitingimustele Sulle ei rakendu.