Liigu edasi põhisisu juurde

Veebilehe küpsiste kasutamise eeskiri

1. Veebilehe küpsiste kasutamise eeskiri (edaspidi eeskiri) sisaldab küpsiste (cookies) kasutamise põhimõtteid Coop Pank AS-i grupi ettevõtete veebilehel www.cooppank.ee (edaspidi veebileht).

2. Eeskiri ja Coop Panga grupi ettevõtete nimekiri on tehtud kättesaadavaks veebilehel.

3. Veebileht sisaldab küpsiseid. Küpsis on väike tekstifail, mille veebileht salvestab selle külastamisel kasutaja arvutisse või muusse seadmesse (nt telefoni).

4. Veebilehel kasutatakse kahte tüüpi küpsiseid:

  • Seansiküpsised – salvestatakse kasutaja seadmesse ajutiselt üksnes veebilehe külastamise ajaks.
  • Püsiküpsised – salvestatakse kasutaja seadmesse teatud perioodiks, kuid kasutaja saab need soovi korral oma seadmest kustutada.

5. Küpsiseid kasutatakse veebilehe kasutajate kohta statistiliste andmete kogumiseks ja seeläbi veebilehe funktsionaalsuste parandamiseks, sh mugavama ja turvalisema kasutajakogemuse tagamiseks.

6. Veebilehe kasutamiseks peab kasutaja olema lubanud oma seadme brauseris (veebilehitsejas) seansiküpsiste salvestamise. Seansiküpsised kustuvad igakordselt pärast veebilehe kasutamise lõpetamist.

7. Kui veebilehe kasutaja ei soovi lubada küpsiste salvestamist, saab ta muuta oma seadme brauseri (veebilehitseja) turvasätteid. Juhul, kui keelatud on seansiküpsised, siis ei saa veebilehte kasutada.

8. Eeskirja tingimusi võidakse muuta ilma sellest ette teavitamata, tehes veebilehel uued eeskirja tingimused veebilehe kasutajale kättesaadavaks.