Liigu edasi põhisisu juurde

Hea klient! Levimas on pankade nimel saadetavad petusõnumid, mille abil püüavad kelmid saada ligipääsu kliendi pangakontole. Kahtluse korral ära ava sõnumiga saadetud veebiaadresse. Loe lisaks.

Luba meil end positiivselt üllatada

Pakume igapäevaste pangateenuste osas kolme paketti, mille seas leiad just enda vajadustele sobivaima.

Tasuta maksed, ostukindlustusega deebetkaart ja tasuta sularaha väljavõtmine üle Euroopa – need on midagi, millega oma kliente rõõmustame.

Vasta viiele küsimusele ja saad teada, milline pakett Sulle kõige paremini sobib!

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

Kaalun Coop Panga kliendiks tulemist, sest:

Coop Panga pakettide eelised

 • Kõikidel Coop Panga kaartidel on ostukindlustus

  Tasu oma ostu eest Coop Panga deebet- või krediitkaardiga ning Sinu ostudel on automaatselt 180-päevane kindlustuskaitse.

  Rahn Rändrahn
 • Maksed on tasuta üle Euroopa!

  Meie klientidele on tasuta nii pangasisesed kui pankadevahelised maksed, e-arved ning püsikorraldused. Seda nii Eestis kui Euroopas.

  Väikerahn Rahn Rändrahn
 • Kuni 26-aastased ja üle 55-aastased arveldavad tasuta

  Rahnu pakett sisaldab ostukindlustusega deebetkaarti, tasuta makseid ning tasuta sularaha väljavõtmist nii Eestis kui Euroopas.

  Rahn
 • Sinu pangakaart on ka Coopi poe kliendikaart

  Meie pangakaardiga makstes kehtivad Sulle Coopi poodides alati kõige paremad hinnad ning kogud 10% rohkem boonuspunkte.

  Rahn Rändrahn
 • Teenid kontol seisva raha pealt intressi

  Rändrahnu paketis, teenid oma
  kontol seisvalt rahalt 1% intressi
  aastas. Teistes pakettides teenid
  0,01% aastas.

  Rändrahn
 • Kui Sa mõnel kuul ei arvelda, siis me tasu ei võta

  Meie väikerahn pakett on küll kuutasuta, kuid teiste pakettide puhul kehtib meil põhimõte – kuutasu maksad ainult siis, kui arveldad.

  Väikerahn Rahn Rändrahn
 • Tasuta sularaha väljavõtmine üle Euroopa

  Rahnu pakett võimaldab tasuta sularaha väljavõtmist kõikidest Eesti ja Euroopa pangaautomaatidest ning Coopi kauplustest.

  Rahn
 • Tasuta sularaha väljavõtmine üle maailma

  Rändrahnu pakett võimaldab tasuta sularaha väljavõtmist kõikidest pangaautomaatidest üle maailma ning Coopi kauplustest.

  Rändrahn
 • Tee sularaha sisse- ja väljamakseid Coopi poodides

  Kõikides Coopi poekassades saad teha tasuta sularaha sisse- ja väljamakseid täpselt sama lihtsalt nagu pangaautomaadis. Ja seda tasuta.

  Rahn Rändrahn
 • Reisi kindlustamiseks ei pea enam eraldi koguma

  Väikerahnu, Rahnu ja Rändrahnu paketi kliendid võivad juurde osta vaid 8,90 € kuustasuga aastase reisikindlustuse, mis kaitseb reisil nii Sind kui Su peret.

  Rahn Rändrahn Väikerahn

Vali endale sobivaim pakett

Ava konto

Tutvu lähemalt - pakettide tingimused ja hinnakiri

Lisainfo

Kõige mugavam on Coop Panga kliendiks tulla internetis. Internetipanka saad kohe kasutama hakata ja kaardi saadame Sulle postiga koju.

Kontot on võimalik avada ka meie pangakontorites või Coopi kauplustes asuvates pangapunktides.

Lapsevanem saab oma lapsele konto avada kiirelt internetipangas, pangakontoris või võttes ühendust Coop Panga klienditoega.

Vähemalt 6-aastasele lapsele saab tellida ka pangakaardi. Lapsele on peamised pangateenused (konto, kaart ja maksed) tasuta.

Lapsele raha kogumiseks on võimalik avada lastehoius, millele pakume turu parimat intressi ning lisaks kannab Coop Pank hoiusele omalt poolt stardikapitaliks 50 eurot.

Selleks, et edaspidi jõuaksid Sinu laekumised Coop Panka, ära unusta teavitada oma tööandjat. Avalduse palga laekumise konto muutmiseks leiad siit.

Toetuste, pensionide või vanemahüvitiste suunamiseks uuele arvelduskontole muuda Sotsiaalkindlustusameti iseteeninduses oma andmeid. Vormid on ka Sotsiaalkindlustusameti kodulehel. Teine võimalus on tuua avaldus meie kontorisse ja edastame selle ise.

Arvelduskontodel ja hoiustel olev raha on tagatud Tagatisfondi poolt, kes hüvitab hoiused 100% ulatuses, kuid mitte rohkem kui 100 000 eurot hoiustaja kohta ühes krediidiasutuses.