Liigu edasi põhisisu juurde

Info  Hea klient! Enda kaitsmiseks petturite eest on oluline alati mõista, mida Sa PIN-koodiga kinnitad ja hoida oma PIN-koodid vaid enda teada. Pea meeles, et internetipanka sisenemiseks ei ole kunagi vaja sisestada PIN2-koodi, samuti ei küsi pank seda sinult telefonikõne või e-kirja teel!

Refinantseerimislaen

Lihtne on omada oma kulutustest ülevaadet, kui tasud igakuiselt vaid ühte kuumakset. Refinantseerimisega saad kõik oma tarbelaenud ühendada üheks sobivate tingimustega laenuks.

Oma olemasoleva refinantseerimisilaenu leiad iseteenindusest.

Iseteenindus

Refinantseerimislaenu kalkulaator

3500 EUR

300 EUR 25000 EUR

36 kuud

6 kuud 120 kuud

Vastus laenutaotlusele vaid sekunditega!

88 EUR

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Sulle pakutavatest tingimustest.

Lepingutasu alati
0
Intress alates
7,9%
Summa kuni
25 000

3+1=1

Liida kõik oma tarbelaenud üheks, et Sul oleks kulutustest parem ülevaade.
 

Esita taotlus   

Kulude kokkuhoid

Koonda oma tarbimislaenud üheks ja Sul on ainult üks kuumakse ning selge ülevaade oma igakuistest kohustustest.

Kättesaadav kõikjal

Taotluse saad esitada ööpäevaringselt internetis või lähimas pangakontoris üle Eesti.

Usaldusväärne

Meie asjatundlikud töötajad on Sinu jaoks alati olemas, et leida parim lahendus Sinu soovide elluviimiseks.

Lisainfo

 • Ilma tagatiseta
 • Fikseeritud aastane intress alates 7,9% laenujäägilt
 • Laenusumma 300 – 25 000 €
 • Laenuperiood 6 kuud – 10 aastat
 • Lepingutasu 0€
 • Lepingu haldustasu 1,5 € kuus

Enne lepingu sõlmimist tutvuge finantsteenuse tingimustega ning vajadusel pidage nõu spetsialistiga.

Refinantseerimislaenu krediidi kulukuse määr on 23,48% aastas järgmistel näidistingimustel: laenusumma 6650 €, lepinguperiood 60 kuud, tagasimaksete arv 60, fikseeritud intressimäär aastas 19,9% arvestatuna laenujäägilt, lepingutasu 133 €, igakuine haldustasu 1,5 €, igakuine osamakse 177,31 €, krediidi kogusumma 10 771,87 € ja tagasimaksete summa 10 638,87 €. Refinantseerimislaenu pakub Coop Finants AS.

 • Vähemalt 18-aastane Eesti kodanik, Eestis elav kehtivat elamisluba või elamisõigust omav välisriigi kodanik
 • Laenuperioodi lõppemise hetkel ei või vanus ületada 75 aastat
 • Igakuine sissetulek alates 400 €
 • Korrektne maksekäitumine

Maksimaalne laenusumma sõltub Sinu sissetulekust ja kohustustest.

Esmase positiivse otsuse järel palume edastada kontoväljavõtte kõikide aktiivsete pangakontode kohta. Aktsepteerime digitaalselt allkirjastatud viimase 6 kuu kontoväljavõtet (bdoc, asice formaadis), mis sisaldab infot kõikide sissetulekute ja väljaminekute kohta. Selle saad alla laadida oma kodupanga internetipangast. Väljavõtte palume üles laadida iseteeninduses või saata aadressile finants@cooppank.ee.

Väikelaenulepingu sõlmimisel on laenusaajal võimalik sõlmida kindlustuskulude tasumise kokkulepe ning saada osa If Kindlustuse pakutavast kindlustuskaitsest.

Väikelaenukindlustus aitab, kui

•    õnnetuse või haiguse tagajärjel oled jäänud töövõimetuks,
•    oled kaotanud töö 
•    oled olnud ajutiselt tööst eemal enda või lapse haigestumise tõttu.

Laenusaaja surma korral tasub kindlustus laenuandjale laenu jäägi, et kohustus ei jääks pärijate kanda.

Tutvun infolehe ja kindlustustingimustega.

•    Kuidas toimida kindlustusjuhtumi korral?

Kindlustusjuhtumi korral täida esimesel võimalusel kahjuteate vorm ning märgi poliisi numbri väljale: COOP. Sinuga võetakse ühendust ning jagatakse edasiste tegevuste osas juhiseid.

•    Väikelaenukindlustusega seotud kulu näide

Väikelaenukindlustusega kaasneb täiendav igakuine kulu.  Näiteks laenusumma 1000 €, lepingu periood 24 kuud, tagasimaksete arv 24, fikseeritud intressimäär 19,9% aastas arvestatuna laenu jäägilt, igakuine laenu osamakse 52,35 €,  igakuine teenustasu kindlustuskulu kandmiseks 4,19 €. 
 

Laenutaotluse saad esitada internetis ja Coop Panga kontorites üle Eesti.

Positiivse eelotsuse korral palume Sul edastada kõikide aktiivsete kontode 6 kuu väljavõtted ja kõikide refinantseeritavate lepingute ennetähtaegse tagastamise lõpparved. Krediidiandjad, kelle laene refinantseerime.

Lepingu saad digitaalselt allkirjastada ID-kaardi, Smart-ID või Mobiil-IDga. Laenusumma väljamaksmiseks võib olla vajalik isikusamasuse tuvastamine. Seda saab teha mugavalt arvuti või mobiiltelefoni vahendusel, Coop Panga kontoris või Coopi kaupluses. Isikutuvastuseks on vajalik isikut tõendav dokument (ID-kaart, pass või juhiluba).

Oma laenulepingu infot näed siit.

Laenumaksed
Laenumaksed palume tasuda Coop Finants AS kontole EE384204278603522603. Ära unusta makse tasumisel märkida viitenumbrit, mille leiad oma lepingust või e-arvelt.

Esitame igakuiselt e-arve, mille leiad oma kodupanga internetipangast. E-arve saadetakse automaatselt panka, kuhu kantakse Sinu laenusumma. Mugavamaks tasumiseks soovitame sõlmida e-arve püsimakse lepingu.

Maksekuupäeva muutmine
Maksekuupäeva saad vajadusel muuta.

Maksepuhkus
Vajadusel on võimalik taotleda maksepuhkust. Maksepuhkuse pikkus ja tingimused määratakse Sinu vajadusi ja võimalusi arvesse võttes.

Maksepuhkuse avalduse vorm

  Ennetähtaegne tagastamine
  Laenu võib tagastada ka enne lepingu lõpptähtaega.
  Lepingu muutmiseks esita vastavasisuline korraldus iseteeninduses, saada avaldus e-kirjaga finants@cooppank.ee või pöördu lähimasse Coop Panga kontorisse. Lepingu muudatuse tasu arvestatakse vastavalt hinnakirjale.

  Kui osamakse ei ole maksepäevaks tasutud, saadame SMS-iga meeldetuletuse makse tasumiseks. Makse hilinemisega kaasnevad kulud ja viivise arvestus vastavalt hinnakirjale. Kui näed pikemaajalisi probleeme maksete tasumisel, siis soovitame kindlasti pöörduda panga poole, et leida üheskoos sobiv lahendus.