Kogukonna heaks

Coop Panga ja Coop jaekaubandusketi ühine eesmärk on viia elu edasi igas Eestimaa nurgas. Meile on oluline, et igapäevaselt vajalikud tooted ja teenused oleksid kõigile kättesaadavad nende kodukohas.

Eestimaise pangana toome pangateenused inimestele lähemale, et igaühel oleks hea elada just seal, kus talle meeldib. Nii näiteks saavad Coop Panga kliendid teha sularaha sisse- ja väljamakseid oma pangakontolt enam kui 300 Coopi kaupluses üle Eesti. Seetõttu pole inimestel vaja asjatult sõita pikki vahemaid järjest harvemaks jäävate pangaautomaatide või -kontorite juurde ja sularaha saab soovi korral välja võtta või arvele kanda oma kodupoe kassas.

Kõigi teiste pangateenuste tarvis pakume klientidele digitaalseid lahendusi mobiili- ja internetipangas. Samuti on meil klienditeenindajad 14 pangakontoris 11 Eesti linnas, kuhu kohalikud alati oodatud on.

Lisaks anname oma panuse Eesti inimeste rahatarkuse kasvatamisse jagades „Lihtsalt rahast“ taskuhäälingus ja ka muudes kanalites erinevas vanuses inimestele teadmisi, kuidas finantsasjades targemaid valikuid teha.