Töötamine Coop Pangas

laenude võrdlus

Coop Panga näo ja sisu loovad tema töötajad. Me hoolime oma inimestest ja hindame kõrgelt pühendunud ja professionaalset töötajat.

Usume, et pakkudes oma töötajatele kaasaegset töökeskkonda, tööalaseid väljakutseid, sõbralikke omavahelisi suhteid ning igakülgseid arenemisvõimalusi, loome pinnase asjatundlikuks ja professionaalseks kliendisuhtluseks, olles seeläbi kasulikud ka Eesti ühiskonnale tervikuna.

Konkurentsivõimeline töötasu

Seisame hea selle eest, et töötasu suurus ja muud soodustused on tööjõuturul konkurentsivõimelised ning tasustamispõhimõtted läbipaistavad ja töötajatele arusaadavad.

Arendus- ja koolitustegevus

Leiame, et haritud ja kompetentne töötaja on professionaalse ning avatud kliendisuhtluse aluseks ning toetame iga töötajat, kes seisab hea oma professionaalse arengu eest.

Ettevõttesisesed karjäärivõimalused

Aitame igati kaasa töötajate karjäärisoovidele ning arvestame uute ametikohtade täitmisel alati ka sisemise potentsiaali kasutamisega.

Paindlik tööaeg ja kaugtöö võimalus

Töö- ja pereelu paremaks ühildamiseks toetame tööandjana paindlikku tööaja kasutamist ning kaugtöö tegemise võimalust.

Vabad töökohad

Kui Sulle meeldivad väljakutsed, Sa soovid panustada uuendusliku strateegiaga eestimaise panga arendusse ja Sa tahad, et asjad saaksid tehtud, siis Coop Pank on töökoht just Sulle! Kui meie kodulehel hetkel sobivat tööpakkumist ei leidu, siis saada oma CV aadressile personal@cooppank.ee. Võtame Sinuga ise ühendust, kui Sinu profiilile sobiv tööpakkumine tekib.

Meie väärtused