Uudised

Ajutised muudatused Coop Panga pangakontorites

13.03.2020

Head kliendid!

EV Valitsuse poolt väljakuulutatud eriolukord kestab ja meetmeid tõhustatakse. Meie prioriteedid pole seejuures muutunud - kõige olulisem on töötajate tervise hoidmine ja turvalise töökeskkonna tagamine. Soovime jätkata klientidele ning koostööpartneritele sujuva teeninduse pakkumist ja tagada igapäevaste pangateenuste toimimise. Pangateenuseid loetakse elutähtsate teenuste hulka, mistõttu hoiab Coop Pank võimalusel oma pangakontorid jätkuvalt avatuna.

Alates 30. märtsist muudame Coop Panga pangakontorite lahtiolekuaegasid ning hajutame pangakontori külastuse päeva peale, et oleks tagatud töötajatele võimalus nii oma käte kui ka kontoris vajalike pindade jooksev puhtus. Laupäeval on meie pangakontorid ajutiselt eriolukorra ajaks suletud.

Ülevaade Coop Panga pangakontorite lahtiolekuaegadest:

(*sularahaga arveldav) pangakontorAlates 30.03.
Kuressaare kontorajutiselt suletud
Haapsalu kontorE-R 10-18
*Pärnu kontorE-R 9-17
*Narva kontorE-R 9-17
Jõhvi kontorE-R 9-17
*Rakvere kontorE-R 9-17
Lõunakeskuse kontorajutiselt suletud
*Tartu kontorE-R 9-17
Põlva kontorE-R 9-17
*Võru kontorE-R 9-17
Tõrva kontorE-R 9-17
Viljandi kontorE-R 9-17
*Kesklinna kontorE-R 10-18
*Magistrali kontorE-R 10-18
Lasnamäe MM kontorE-R 10-18


Kõik Coop Panga pangakontorid on varustatud desifitseerimisvahenditega ja kaitsemaskidega. Klientidele mõeldes oleme teenindussaalidesse paigaldanud dosaatorid avalikuks kasutamiseks.

Lähtume edasiste otsuste tegemisel Terviseameti, Valitsuse kriisikomisjoni ja teiste vastutavate ametkondade soovitustest. Samal ajal kutsume ka kliente üles eelistama pangakontori külastamise asemel digikanaleid või helistamise võimalust.

Coop Panga teenused on kättesaadavad nii internetis cooppank.ee, telefoni vahendusel 669 0966 (E-R 08.30-19.00) kui ka klienditugi@cooppank.ee. Ülevaate meie pangakontorite lahtiolekuaegadest leiab siit.

Vabandame võimalike ebamugavuste pärast ja loodame mõistvale suhtumisele.

Jaga:

Viimased uudised