Uudised

Alates 1. aprillist 2021 muutub Coop Panga erakliendi hinnakiri

01.04.2021

Rahnu ja Rändrahnu paketi kõrvale lisandub uus kuutasuta Väikerahnu arvelduspakett.

Kõikidele eraisiku pangakaartidele lisandub ostukindlustus, mida pakume koostöös If Kindlustusega (If P&C Insurance AS).

Arvelduspakettide Rahn ja Rändrahn kasutajatele lisandub võimalus taotleda endale ja oma pereliikmetele kuutasupõhine reisikindlustus, mida pakume koostöös If Kindlustusega (If P&C Insurance AS).

Rahnu arvelduspaketi klientidele muutuvad deebetkaardiga sularaha väljavõtmise tingimused ja arvelduspaketi hinnastamise põhimõtted.

Rahnu arvelduspaketis saab nüüdsest deebetkaardiga sularaha ilma lisatasuta välja võtta kuni 1000 eurot kuus ja seda saab teha nii Eesti kui ka muu Euroopa Majanduspiirkonna pangaautomaatidest ning Coop Sula teenuse abil kõigist Coopi kaupluste kassadest.

Rahnu arvelduspakett on edaspidi ilma kuutasuta kuni 26-aastastele klientidele ja alates 55-aastastele klientidele. Rahnu arvelduspaketi kuutasu 27–54-aastastele on alates 1. aprillist 2021 2,49 eurot. Kõigile neile, kes on valinud arvelduspaketi Rahn enne 1. aprilli 2021, hakkab uus paketihind 2,49 eurot kehtima alates 1. juunist 2021.

Rändrahnu arvelduspaketis rakendub uus ülemaailmne sularaha väljavõtmise tingimus. Tasuta sularaha väljavõtmine üle maailma kehtib, kui tehingule eelneva 90 päeva jooksul on Eestis tehtud deebetkaardiga vähemalt 1 ostu- või sularaha väljavõtmise tehing.

Alates 1. aprillist 2021 rakendub uutele Rändrahnu paketi kasutajatele tasuta sularaha väljavõtu limiit 10 000 eurot kuus. Kõigile teistele rakendub uus limiit alates 1. juunist 2021.

Klientidele, kellel ei ole valitud arvelduspaketti Rahn või Rändrahn, on edaspidi deebetkaardi kuutasu 1 euro.

Tutvu uue erakliendi hinnakirjaga.

Jaga:

Viimased uudised