Uudised

Avasime Paide Maksimarketis pangapunkti

21.05.2018

Jõudsalt üle Eesti tegevust laiendav Coop Pank avas Paide Coop Maksimarketi infoletis pangapunkti. Nüüd on Coop Pangal üle Eesti kokku 27 pangapunkti.

Coop Panga eesmärk on muuta igapäevaste pangateenuste kasutamine võimalikult mugavaks ja kättesaadavaks ka väljaspool suurlinnu. Seetõttu on pank lisaks klassikalistele pangakontoritele võtnud uudse lahendusena kasutusele ka pangapunktid. Paide Maksimarketi infoletis avatud pangapunkt on esimene omataoline Järvamaal.

Pangapunkt on Coop Panga müügivõrgu juhi Helle Luksi sõnul uudne alternatiivne lahendus, mis võimaldab Coopi müüjate abiga teha igapäevaseid pangatoiminguid mugavalt kaupluses kohapeal. „Toimib see nii, et lähed Maksimarketi infoletti ja ütled kauplusetöötajale, et tahad pangakontot avada, siis müüja teeb sinu ID-kaardist koopia, võtab vastu taotluse ning nädala pärast saad sealtsamast poest oma Coopi pangakaardi ja parooli kätte. Soovi korral võib kaardi ka endale postiga koju tellida,“ selgitas Helle Luks pangapunkti toimimist.

Coopi poodides asuvates pangapunktides on võimalik kaupluse töötaja abiga avada pangakontot, vormistada pangakaarti ja esitada väikelaenu taotlust.

Kõikide Coop Panga pangapunktide ja -kontorite asukohad leiad siit.

Jaga:

Viimased uudised