Uudised

MediaCard Image

Coop Finants ühineb Coop Pangaga

19.03.2024

Klientidel endal ei tule muudatusega seoses mitte midagi muud teha, kui muudatus teadmiseks võtta – kõik Coop Finantsiga sõlmitud väikelaenu, järelmaksu ja Säästukaart Pluss lepingud ning nendega seotud õigused ja kohustused jäävad kehtima.

Coop Panga erapanganduse juht Karel Parve ütles, et Coop Panga ja Coop Finantsi ühinemise eesmärk on lihtsustada Coop pangagrupi struktuuri ja seeläbi muuta klientide jaoks suhtlemine pangaga lihtsamaks ja selgemaks.

„Coop Pank jätkab ühinemise järel nii Säästukaart Plussi kui ka väikelaenu teenuse pakkumist ning soovib praegustele Coop Finantsi klientidele olla usaldusväärne ja turvaline partner kõigis nende igapäevastes rahaasjades. Julgustame Coop Finantsi kliente osa saama ka kõigist teistest Coop Panga mugavatest igapäevapanganduse teenustest ja finantseerimislahendustest,“ lisas Parve.

Coop Panga ja Coop Finantsi ühendamine jõustub pärast äriregistrisse ühinemiskande tegemist, milleks Finantsinspektsioon on loa andnud. Ühinemise tulemusena Coop Finants lõppeb ning Coop Pangast saab Coop Finantsi õigusjärglane. Muudatusest teavitatakse ka kõiki Coop Finantsi kliente eraldi.

Jaga:

Viimased uudised