Uudised

Coop Liising ja IIZI alustasid koostööd

18.10.2017

Sellest sügisest on kaks eestimaist ettevõtet, Coop Liising ja IIZI Kindlustusmaakler, alustanud koostööd, et klientide elu veelgi lihtsamaks ja mugavamaks muuta. Esimese asjana saavad Coop Liisingu kliendid valida endale koheselt ka sobiva liiklus- ja kaskokindlustuse pakkumise.

„Me näeme kliendi vajadusi ja püüame pakkuda vastavaid lahendusi. Nüüd saavad meie kliendid valida endale eriti mugavalt ka sobiva kindlustuspakkumise“ tõdeb Martin Ilves, Coop Liising AS juhatuse liige.

Coop Liising pakub liisingut nii eraisikutele kui ka ettevõtetele ning liisida saab nii sõiduautot, kaubikut või väikebussi. Klientidega suhtlus on alati personaalne ning sobivad lahendused ja tingimused on paindlikud. Kuna liisitud sõidukile on vajalik sõlmida liiklus- ja kaskokindlustus, siis nüüd on ka see pool kliendile mugavalt lahendatud ja koheselt olemas.

Ka peavad mõlemad ettevõtted oluliseks lihtsaid lahendusi, mida pakutakse kodulehe kaudu. Coop Liisingu liisingutaotlust on võimalik kiirelt panga kodulehe kaudu esitada. IIZI vahendusel aga kiiresti ja ühes kohas võrrelda erinevate kindlustusseltside pakkumisi, nii hindu kui ka tingimusi, ning sobiv pakkumine koheselt ka ära osta.

Kaido Kepp, IIZI partnersuhete juht, kommenteerib: „Meil on hea meel tervitada uut partnerit, kellega on meil mitmeid ühiseid põhimõtteid. Nii IIZI kui ka Coop Pank soovivad oma tegemistes olla klientidele lähedal. Lisaks interneti kiiretele lahendustele peame ka meie oluliseks esindatust erinevates piirkondades.“


Coop Pank on uus eestimaine pank, mis sai alguse Eesti Krediidipangast. Coop Panga strateegia on üles ehitatud panganduse ja kaubanduse integreeritusele ja sellest tekkivale sünergiale. Coop Panga esindused asuvad üle Eesti. 2018 aasta alguseks on pangal 14 pangakontorit, mis paiknevad maakonnakeskustes ja kus pakutakse kogu pangateenuste paketti. Lisaks kontoritele avatakse järk-järgult uusi pangapunkte ja muudetakse igapäevased pangateenused kättesaadavaks mitmetes Coopi kauplustes, mis tähendab, et Coop Panga teenuste kättesaadavus ja kaetus on sisuliselt igas Eesti paigas.

IIZI Kindlustusmaakler AS on Eesti kapitalil põhinev kindlustusvahenduse ettevõte, olles samas ka esimesi internetipõhiseid kindlustusteenuse pakkujaid. Täna osutatakse kvaliteetset maakleriteenust nii väike- kui ka suurklientidele läbi personaalsete lahenduste ja internetipõhise iseteeninduskeskkonna. IIZI Kindlustusmaakler AS tegutseb turul aastast 2000 ning on tänaseks suurima maaklerina saavutanud Eestis 31% turuosa. Rahvusvaheliselt on IIZI esindatud Läti ja Soome turul. IIZI Group AS-is töötab üle 150 inimese.

Jaga:

Viimased uudised