Uudised

Coop Liisingu autokaubamajja lisandusid Kia mudelid

24.08.2020

Coop Liisingu autokaubamaja valikusse lisandus esialgu 10 Kiat: viis linnamaasturit Sportage ja viis sõiduautot Ceed. Coop Liisingu juht Martin Ilves selgitas, et Autokaubamaja valiku laiendamisel otsustati Kia kasuks, kuna see on üks populaarsemaid marke turul ja linnamaastur Sportage on sel aastal Coopi üks enim finantseeritud mudeleid. „Coopi Autokaubamaja on käivitunud edukalt: juunis müüki võetud 20 Škodast on tänaseks 18 müüdud. See annab meile julgust nii oma tegevust kui ka pakuvate mudelite hulka laiendada,“ rääkis Ilves.

Coopi Autokaubamaja eristub tavalisest automüügisalongidest, kuna pakub klientidele internetis „one-stop shop“ lahendust, mille käigus klient saab endale ühest kohast valida välja uue auto ning võtta kohe juurde kõige sobivama finantseerimis- ning kindlustuslahenduse.

Martin Ilvese sõnul sobib Coop Liisingu pakutav lahendus hästi neile klientidele, kes vaatavad autoliisingut igakuise kuluna ning on huvitatud liisinguperioodi lõppedes järgmise uue sõiduki kasutusse võtmisest. „Autosid saab liisida ka ilma esimese sissemakseta ja tavapärasest kõrgem jääkväärtus liisinguperioodi lõpus tagab auto kasutusperioodi jooksul soodsa kuumakse,“ märkis Ilves.

„Meie eesmärk pole konkureerida automüüjatega, vaid olla neile koostööpartneriks. Coop Pangal koos Coopi kaubandusketiga on kokku ligi 700 000 klienti, kelleni saame autode pakkumisega läbi oma kanalite jõuda, kuid loomulikult saavad meie autokaubamajast osta ka kõik teised eestimaalased,“ lisas Ilves.

Auto ostmiseks ei pea kodust välja tulema: klient saab tellida endale auto koos sobiva varustusega panga kodulehelt ning valida endale sobiva finantseerimis- ja kindlustuslahenduse. Soovi korral tuuakse ka auto kliendile koju kätte. Autode valikuga on võimalik tutvuda siin.

Jaga:

Viimased uudised