Uudised

MediaCard Image

Coop Panga Põlva kontor kolis Põlva Maksimarketisse

03.10.2023

Uuele aadressile kolinud Coop Panga Põlva kontor on linna ainuke pangakontor.

Coop Panga müügivõrgu juhi Helle Luksi sõnul on kodumaise panga jaoks oluline olla oma klientide lähedal. „Kuigi kliendid kasutavad üha enam interneti- ja mobiilipanka, peab igapäevastes rahaasjades olema võimalik nõu küsida ka professionaalselt klienditeenindajalt. Seetõttu uuendame pidevalt oma kogu Eestit katvat kontorivõrku,“ sõnas Luks.

Coop Panga Põlva kontor on uues asukohas Coop Maksimarketi kassade vastas avatud esmaspäevast reedeni kell 10.00–17.00.

Põlva kontor on küll sularahavaba, kuid kõik Coop Panga kaardi kasutajad – nii era- kui ka ärikliendid – saavad ilma teenustasuta sularaha pangaarvele maksta ja sealt välja võtta kõigist Coopi kaupluste kassadest üle Eesti. „Lisaks saavad meie pangakaardi kasutajad ilma teenustasuta sularaha välja võtta ka kõigist sularahaautomaatidest, olenemata sellest, millise firma logo pangaautomaadil on,“ lisas Luks.

Uue kontori avamise puhul pakub pank kõigile uutele klientidele võimalust kasutada arvelduspaketti Rahn ja krediitkaarti pool aastat ilma kuutasuta. Pakkumine kehtib kuni 15. oktoobrini sooduskoodiga „Põlva“.

Coop Panga Rahnu arvelduspakett annab võimaluse kasutada üht suurimat sularahavõrgustikku ja teha tasuta makseid ja sularahatoiminguid nii Eestis kui ka üle Euroopa. Lisaks saab iga Coop Panga deebet- ja krediitkaardi kasutaja parimad hinnad Coopi kauplustest ning tema ostud on kaetud tasuta ostukindlustusega.

Coop Pangal on 12 Eesti linnas 15 kontorit, millest 6 saab teha ka sularahatoiminguid. Kõik Coop Panga kontorid on avatud esmaspäevast reedeni ning kontori külastamiseks ei pea eelnevalt aega broneerima.

Jaga:

Viimased uudised