Uudised

Coop Panga Tõrva kontor on avatud kuni 27. märtsini

29.01.2024

Tõrvas Coopi kauplusega (Tikste Konsum, Viljandi 28) samas majas asuv Coop Panga kontor on avatud veel kaks kuud, kuni 27. märtsini. Kuni selle ajani saavad kõik huvilised kontorist muuhulgas abi ja nõu Coop Panga interneti- ja mobiiliäpi kasutamise kohta.

Coop Panga erakliendipanganduse juht Karel Parve tunnustab kõiki Tõrva piirkonna kliente, kes on juba aktiivsed interneti- ja mobiilipanga kasutajad. „Kõik, kes vajavad digilahenduste kasutamisel abi, on oodatud Tõrva kontorisse, kus meie abivalmis klienditeenindaja saab tekkinud küsimustele vastata. Kontoris asub ka kõigile kasutamiseks mõeldud kliendiarvuti,“ sõnas Parve. Pärast kontori sulgemist jätkavad panga töötajad Coopi kaupluse külastamist kaks korda kuus ning on ka siis valmis panga kliente lihtsamates küsimustes nõustama ja pakkuma vajadusel tuge ka digiteenuste kasutamisel.

Coop Panga erakliendid saavad ilma teenustasuta sularaha pangaarvele maksta ja sealt välja võtta kõigis Coopi kaupluste kassades üle Eesti. Selleks tuleb kauplusesse kaasa võtta Coop Panga pangakaart. Tõrva linnas asuvad Coopi kauplused on Tõrva, Tõrviku ja Tikste Konsum. Lisaks asuvad Coopi kauplused Tõrva vallas Ala, Riidaja ja Hummuli asulates.

Coop Panga erakliendid saavad kõigis Coopi kaupluste kassades kanda oma pangaarvele ilma teenustasuta kuni 1000 eurot päevas ja kokku kuni 2000 eurot kuus. Coop Panga ärikliendid saavad Coopi kaupluste kassades kanda oma pangaarvele ilma teenustasuta kuni 1000 eurot päevas ja kuni 4000 eurot kuus. Lisaks saavad erakliendid Coop Panga kaardiga ilma teenustasuta sularaha välja võtta kõigist sularahaautomaatidest, olenemata sellest, millise firma logo pangaautomaadil on.

Coop Pank palub vabandust võimalike ebamugavuste pärast, mida Tõrva kontori sulgemine võib põhjustada. Pärast Tõrvas kontori sulgemist on Coop Pangal endiselt 11 Eesti linnas 14 kontorit, millest kuues saab teha ka sularahatoiminguid. Kõik Coop Panga kontorid on avatud esmaspäevast reedeni ning kontori külastamiseks ei pea eelnevalt aega broneerima. Tänu Coopi kauplustes pakutavale sularahateenusel omab Coop Pank endiselt Eesti suurimat sularahavõrgustikku.

Coop Panga klienditoe infotelefon on 669 0966 (E–R 8.30–19.00).

Jaga:

Viimased uudised