Uudised

Coop Panga tütarettevõte sisenes aktiivselt kindlustusmaaklerite turule

27.02.2020

Coop Kindlustusmaakleri juhataja Raivo Piibor märkis, et panga tütarfirma vahendab Coop Panga kodulehel avatud maaklerkeskkonnas kõiki enimlevinud kindlustustooteid nagu liiklus-, kasko-, kodu- ja reisikindlustust, väike ja keskmise suurusega ettevõtete varakindlustust, aga ka ehitusmasinate ja muude seadmete kindlustust. Coop Kindlustusmaakler AS teeb koostööd suurema osa Eestis tegutsevate kohalike ja rahvusvaheliste kindlusseltsidega, näiteks Salva, Seesami, BTA, PZU, Ergo, If Kindlustuse, Compensa ja Gjensidigega.

„Meie fookuses on seni olnud peamiselt Coop Panga kliendid, kellele pakume võimalust võrrelda kiiresti ja mugavalt erinevate kindlustusseltside pakkumisi, leida sobivaim ja koheselt ka avaldus esitada. Kuna oleme oma süsteemi hästi käima saanud, siis avame selle nüüd ka kõigile teistele inimestele, kes soovivad saada osa Coop Kindlustusmaakleri pakkumistest,“ rääkis Piibor.

Coop Pangal ei ole plaanis ise siseneda elu- või varakindlustuse ärisse. Kindlustusmaakleri asutamine on kooskõlas panga strateegiaga pakkuda erinevatele koostööpartneritele platvormi Coop Panga grupi klientidele pangandusega lähedalt seotud teenuste pakkumiseks.

Jaga:

Viimased uudised