Uudised

Coop Pank alustas kauplustes autoliisingu pakkumist

07.10.2019

Coop Panga liisingu äriliini juht Martin Ilves märkis, et üha rohkem inimesi võtab autot transpordi püsikuluna ning otsus langetatakse pere eelarvesse sobituva liisingumakse pealt: „Oleme teinud tööd selle nimel, et liisingu kuumakse oleks võimalikult soodne – autod algavad 0% sissemaksest ning 5-aastase kasutusrendi lõpuks on sõidukite jääkväärtus 45 protsenti. See annabki võimaluse pakkuda taskukohast kuumakset.“

Ilvese sõnul on autoostu protsess senisest mugavam. Kui tavaliselt pöördub klient autoesinduse poole ja esitab seejärel liisingutaotluse, millele jääb ootama panga vastust, siis Coopi kauplustes saab esitada huvipakkuva Toyota mudeli kohta eeltäidetud liisingutaotluse internetis ning minna automüüja juurde alles siis, kui esmane liisinguotsus juba olemas. „Meie soov on teha kliendi elu väga lihtsaks. Liigume eesmärgi suunas, kus kliendil oleks võimalik parimate pakkumistega tutvuda Coopi kauplustes,“ selgitas Ilves.

Soodsaima uue Toyota Yarise liisingumakse algab 145 eurost, kõige kallima Toyota Land Cruiseri saab kätte alates 469 eurost kuus. 0% sissemakse ja lepingutasuta kasutusrendi intress algab 2,9 protsendist ja 5-aastase liisinguperioodi järel on sõidukite jääkväärtus 45 protsenti. Vaata lähemalt siit.

Suuremate Coopi kaupluste juures saab osa pakutavaid autosid ka peatselt näha. Ilvese sõnul plaanib Coop Pank tulevikus lisaks autodele hakata sarnaselt pakkuma ka muud tehnikat, näiteks ATVsid.

Jaga:

Viimased uudised