Uudised

Coop Pank avas Kandi Konsumis pangapunkti

22.03.2018

Jõudsalt üle Eesti tegevust laiendav Coop Pank avas täna Järvakandi alevi Kandi Konsumis oma 24. pangapunkti.

Coop Panga turundusjuhi Tiina Tali sõnul on pank võtnud sihiks olla klientide kodu lähedal, et igapäevaste pangateenuste kasutamine oleks võimalikult mugav ja kättesaadav igas Eestimaa nurgas. „Kui teised Eestis tegutsevad pangad kolivad väiksematest asulatest ja maapiirkondadest ära, siis Coop Pank teeb koostöös Coopi kauplusteketiga tööd selle nimel, et pangateenuste kasutamine oleks kättesaadav ka väiksemates asulates elavatele inimestele,“ selgitas Tali.

Uudse lahendusena on Coop Pank võtnud kasutusele Coopi kauplustesse paigaldatavad pangapunktid, mis on panga turundusjuhi Tiina Tali sõnul innovaatiline alternatiiv pangakontorile. „Igapäevasteks pangateenusteks ei pea enam kontorisse minema, sest teenindaja abil ja pangapunkti arvuti kaudu saab vajalikud toimingud teha ära kaupluses. Pangapunktis saab avada pangakontot, vormistada pangakaarti ja esitada väikelaenu taotlust,“ kirjeldas Coop Panga turundusjuht pangapunkti toimimise põhimõtet. Täna on Coop Pangal 15 kontorit ja 24 pangapunkti, mis asuvad erinevates Coopi kauplustes üle Eesti.

Coop Pank on Eesti kapitalil põhinev pank, mis kasutab jaekaubanduse ja panganduse vahel tekkivat sünergiat ning toob igapäevased pangateenused inimeste kodu lähedale. 19 ühistust koosneval Coop Eestil on 80 000 eraisikust omanikku ja ligi 600 000 püsiklienti.

Jaga:

Viimased uudised