Uudised

Coop Pank avas Sillamäel pangapunkti

02.05.2018

Jõudsalt üle Eesti tegevust laiendav Coop Pank avas Sillamäe Coop Maksimarketi infoletis pangapunkti. Nüüd on Coop Pangal üle Eesti kokku 26 pangapunkti.

Coop Panga eesmärk on muuta igapäevaste pangateenuste kasutamine võimalikult mugavaks ja kättesaadavaks ka väljaspool suurlinnu. Seetõttu on pank lisaks klassikalistele pangakontoritele võtnud uudse lahendusena kasutusele ka pangapunktid. Sillamäe Maksimarketi infoletis avatud pangapunkt on esimene omataoline Ida-Virumaal.

Pangapunkt on Coop Panga müügivõrgu juhi Helle Luksi sõnul uudne alternatiivne lahendus, mis võimaldab Coopi müüjate abiga teha igapäevaseid pangatoiminguid mugavalt kaupluses kohapeal. „Toimib see nii, et lähete Maksimarketi infoletti ja ütlete kauplusetöötajale, et tahate pangakontot avada, siis müüja teeb teie ID-kaardist koopia, vormistab teile konto ning nädala pärast saate sealtsamast poest oma Coopi pangakaardi ja parooli kätte. Soovi korral võib kaardi ka endale postiga koju tellida,“ selgitas Luks pangapunkti toimimist.

Coopi poodides asuvates pangapunktides on võimalik kaupluse töötaja abiga avada pangakontot, vormistada pangakaarti ja esitada väikelaenu taotlust.

Lisaks äsja avatud pangapunktile Sillamäel on Coop Pangal Ida-Virumaal ka kontorid Jõhvis ja Narvas. Kõikide Coop Panga pangapunktide ja -kontorite asukohad leiate siit.

Jaga:

Viimased uudised