Uudised

MediaCard Image

Coop Panga juhtkonnaga liitus erakliendipanganduse uue üksuse juht Agnes Oidsalu

21.12.2023

Coop Panga juhatuse liige ja erakliendipanganduse juht Karel Parve lausus, et seitsme aastaga on kodumaise Coop Panga toodete ja teenuste valik ning klientide arv kiiresti kasvanud. „Kui turule tulles pakkusime kitsamat valikut igapäevapanganduse teenustest, siis tänaseks on meie eraklientidele kättesaadav teenuste valdkond oluliselt laienenud. Meie erakliendipanganduse valdkonda kuuluvad lisaks igapäevapangandusele ka kodulaen ja teised kinnisvara tagatisel laenud, liising, tarbimisfinantseerimine, kindlustus, aga ka panga müügivõrgu ja elektrooniliste kanalite sujuva toimimise tagamine. Agnes Oidsalu juhitav uus üksus hakkab tööle selle nimel, et suudaksime pakkuda igale kliendile personaalselt võimalikult täpselt just neid teenuseid nendes pangakanalites, mida tema vajab või eelistab,“ selgitas Parve.

Kiiresti kasvav pank toob pidevalt turule uusi teenuseid: „Näiteks alustasime hiljuti kahe kogumist soodustava lahenduse – Rahasahtli ja Tuleva – pakkumist, võtsime kasutusele Google Pay ja Apple Pay, kiirendasime kodulaenutaotlustele vastamise protsessi ning muutsime liiklus- ja kaskokindlustuslepingute sõlmimise panga kodulehel mugavamaks ja kiiremaks.“ Need uuendused tõi Coop Pank turule viimase poole aasta jooksul. „Kuna uusi tooteid ja teenuseid lisandub pidevalt, siis tekkis vajadus ka uue üksuse järele, mille eesmärk on pakkuda meie klientidele vajadustest lähtuvat parimat kliendikogemust,“ tõi Karel Parve välja.

Uut erakliendipanganduse valdkonda kuuluvat müügi ja pakkumiste üksust hakkas juhtima Coop Pangaga liitunud Agnes Oidsalu, kelle varasem kogemus on samuti seotud inimeste ja personaalse müügi juhtimisega. Oidsalu töötas Swedbankis kontorivõrgu Tallinna regiooni direktori ja digikanalite juhina ning juhtis Luminoris Balti riikide erakliendi finantseerimise üksust. Ta on lõpetanud Tallinna Tehnikaülikooli (TalTech) rahvusvahelise majandus- ja ärijuhtimise erialal.

Agnes Oidsalu sõnas, et hindab kõrgelt võimalust viia ellu kodumaisel kapitalil põhineva panga strateegilisi eesmärke ja panustada seeläbi Eesti elu arengusse. „Coop Panga turuosa on praegu 6 protsenti. Töötame selle nimel, et kasvatada see 2027. aastaks 10 protsendini. Usun, et see on saavutatav, kui pakume klientidele just neile vajalikke personaalseid lahendusi. Lisaks on mulle isiklikult väga oluline see, et kodumaiste pankade kasv omab olulist positiivset mõju Eesti majandusele tervikuna,“ sõnas Oidsalu.

Jaga:

Viimased uudised