Uudised

Coop Pank kaotab maksete teenustasu, tuues turule uue tasuta arvelduspaketi

01.04.2021

Coop Panga erakliendipanganduse juhi Rasmus Heinla sõnul levib kaasaegses finantsmaailmas järjest enam trend, et maksed on klientidele tasuta, kuid maksta tuleb lisaväärtust pakkuvate teenuste eest. „Coop Panga põhiteenuseks on arveldused ja kõige suurema muudatusena kaotamegi edaspidi teenustasu kõikidelt Euroopa maksetelt. Kõik meie kliendid, kes on liitunud Väikerahnu, Rahnu või Rändrahnu paketiga, saavad teha piiramatus mahus pangasiseseid, kohalikke ja Euroopa makseid ilma täiendava tasuta. Neile, kes soovivad piirduda ainult maksetega ja täiendavaid teenuseid ei vaja, tõime turule uue Väikerahnu paketi, mille valinud klientidele on kõik peamised pangateenused täiesti tasuta.“

Heinla lisas, et kodumaise pangana on Coop Pangal suur kasvuambitsioon: „Alates turule tulekust oleme tahtnud teha asju teisiti. Näiteks viisime pangandusteenused kokku jaekaubandusega, pangakaardist sai Coopi kaupluste sooduskaart ja Coopi kaupluste kassade abil rajasime Eesti suurima sularahateenuste võrgustiku. Alates 1. aprillist kehtima hakkavate muudatustega soovime võita uusi kliente ja näidates taaskord, et julgeme teha asju teisiti kui Eesti pangandusturul seni harjutud.“

Näiteks pakub Coop Pank edaspidi kõigile alates 55. eluaastast igapäevaseid pangateenuseid tasuta. „Pensioniiga tõstetakse ja soodustingimustel pangateenuste pakkumise piir on liikunud ajas üles, kuid meie soovime teha asju teisiti ja ujume selgelt vastassuunas, pakkudes tasuta pangeteenust suuremale hulgale inimestele kui kunagi varem,“ selgitas Heinla.

Alates 1. aprillist Coop Panga eraklientidele kehtima hakkavad muudatused:

  • Uus arveldusteks mõeldud tasuta Väikerahnu pakett neile, kes pangakaarti või sularahateenuseid ei vaja, aga soovivad Coop Panga teenust tasuta proovida või vajavad täiendavat arvelduskontot, kuid ei soovi selle eest maksta.
  • Rahnu pakett, mis sisaldab makseid, deebetkaarti ja sularahateenuseid, on nüüd tasuta kuni 26-aastastele ja kõigile alates 55. eluaastast. Paketi tavahind on 2,49 eurot kuus.
  • Piiramatus mahus Euroopa maksed Väikerahnu, Rahnu või Rändrahnu paketiga liitunud klientidele ilma täiendava tasuta.
  • Rahnu ja Rändrahnu klientidele on sularaha väljavõtmine tasuta üle Euroopa.
  • Kõikide Coop Panga eraisiku pangakaartidega on nüüd kaasas tasuta ostukindlustus.
  • Klientidele, kes soovivad kasutada reisikindlustust, aga ei taha võtta krediitkaarti ega maksta kindlustuse eest korraga suuremat summat, pakume nüüdsest 4,49-eurose kuumaksega reisikindlustust tervele perele.

Jaga:

Viimased uudised