Uudised

Coop Pank kaotas üle 55-aastastele klientidele pangateenuste kuutasu

12.04.2021

Üle 55-aastastele klientidele nüüdsest tasuta pakutavasse Rahnu paketti kuuluvad arvelduskonto, tasuta Euroopa maksed ning tasuta ostukindlustusega pangakaart, millega saab ühtlasi soodsaimad hinnad Coopi kauplustes. Samuti saab kasutada tasuta sularaha sisse- ja väljamakseid 330 Coopi kaupluses ning võtta sularaha ilma teenustasuta välja kõigist Eesti ja Euroopa pangaautomaatidest.

Coop Panga erakliendipanganduse juhi Rasmus Heinla sõnul on arveluspaketi kuutasu kaotamine püsiv ja kehtib nii olemasolevatele kui ka uutele klientidele. „Tegime muudatuse, kuna hindame 55+ ehk nn uue keskea vanusegrupi kliente väga kõrgelt ja soovime neid kutsuda senisest rohkem kasutama meie igapäevapanganduse teenuseid nii Eestis kui ka Euroopas reisides,“ ütles Heinla.

Rahnu arvelduspaketi kuutasu kaotati ka kõigile alla 27-aastatele, et vastata paremini noorte klientide ootustele. Ülejäänud klientidele maksab pakett 2,49 eurot kuus.

Coop Panga kodulehe kaudu saab endale arvelduskonto avada mugavalt vaid mõne minutiga ja pangakaart saadetakse kliendile koju postiga. See tähendab, et Coop Panga kliendiks saamine on lihtne ja selleks ei ole vaja külastada pangakontorit.

Coop Pank kujundas alates 1. aprillist ümber ka oma eraklientidele mõeldud pakkumise. Peamised muudatused olid järgmised:

  • Uus arveldusteks mõeldud tasuta Väikerahnu pakett neile, kes pangakaarti või sularahateenuseid ei vaja, aga soovivad Coop Panga teenust tasuta proovida või vajavad täiendavat arvelduskontot, kuid ei soovi selle eest maksta.
  • Piiramatus mahus Euroopa maksed Väikerahnu, Rahnu või Rändrahnu paketiga liitunud klientidele ilma täiendava tasuta.
  • Rahnu ja Rändrahnu klientidele on sularaha väljavõtmine tasuta üle Euroopa.
  • Kõikide Coop Panga eraisiku pangakaartidega kaasnev tasuta ostukindlustus.
  • Lisavõimalusena 4,49-eurose kuumaksega reisikindlustus tervele perele.

Jaga:

Viimased uudised