Uudised

Coop Pank lihtsustas ettevõtetele kontode avamist

19.04.2023

Coop Panga ärikliendi igapäevapanganduse äriliini juht Erje Mettas ütles, et igal kuul avab Coop Pangas endale arvelduskonto umbes 3000 uut klienti ja juba praegu eelistavad enam kui pooled neist avada endale konto interneti teel ning nende hulk kasvab. „Kui eraklientidele oli Coop Panga kodulehe kaudu konto avamine mugav ja kiire juba varem, siis ärikliendid said siiani konto avamist meie kodulehel küll alustada, kuid pidid seejärel isiku tuvastamiseks tulema kontorisse või pangapunkti. Nüüdsest toimub aga kogu pangakonto avamise protsess ka ärikliendi jaoks mugavalt ja kiirelt meie koduleheküljel – kõigest kolme minutiga,“ selgitas Mettas.

Coop Pangas saavad elektroonilisel teel endale ärikliendi konto avada kõik Eestis registreeritud juriidilised isikud. Ärikliendid, kes tegutsevad teatud piiratud tegevusaladel või kelle omanike seas on mõne teise riigi juriidilisi isikuid või elamisloata füüsilisi isikuid, peavad konto avamiseks endiselt külastama ka pangakontorit. Elektroonselt pangakonto avanud ärikliendid saavad teha makseid kuni 25 000 euro ulatuses kuus. Kui ärikliendil on plaanis teha makseid suuremas summas, tuleb isikutuvastamiseks külastada Coop Panga kontorit või pangapunkti. Coop Pangal on üle Eesti kokku 15 kontorit ja 12 pangapunkti.

Coop Pank pakub oma äriklientidele tasuta arveldamist, paindlikke finantseerimislahendusi ja maksab ettevõtte arvelduskonto jäägilt Eesti kõrgeimat intressi. Ettevõte saab Coop Panga tasuta äripaketis teha piiramatus mahus Euroopa üleseid pankadevahelisi välkmakseid, koond- ja massmakseid ning võtta vastu pangalingi makseid ja kasutada tasuta deebetkaarti. Äriklientide tähtajalistele hoiustele maksab Coop Pank võrreldes suuremate pankadega kõrgemat hoiuse intressi, mis on praegu kuni 3,2% .

Coop Panga ärikliendil on võimalik kõigis Coopi kaupluste kassades üle Eesti kanda oma pangaarvele ilma teenustasuta kuni 4000 eurot kuus ja kokku kuni 10 000 eurot kuus. Finantseerimistoodetest pakub Coop Pank äriklientidele arvelduskrediiti, käibekapitalilaenu, investeerimislaenu, liisingut, faktooringut, pangagarantiisid, hooajaliste tööde laenu ja korteriühistulaenu. Lisaks on igal Coop Panga ärikliendil personaalne ärikliendihaldur, kes annab nõu ja on alati olemas igas Eestimaa nurgas.

Jaga:

Viimased uudised