Uudised

Coop Pank lisas 55 000 pangakaardile tasuta ostukindlustuse

23.04.2021

Coop Panga erakliendi igapäevapanganduse juht Teet Kerem märkis, et kui seni on Eesti pangad pakkunud ostukindlustust reeglina oma eksklusiivsemates pakettides või koos premium-taseme krediitkaartidega, siis Coop Pank teeb ostukindlustuse kättesaadavaks kõigile pangakaarti kasutavatele eraklientidele.

„Tasuta ostukindlustus on alates aprilli algusest automaatselt kaasas kõigil Coop Panga eraisiku deebet- ja krediitkaartidega. Pooleaastane ostukindlustus kehtib kaardiga ostetud kestvuskaupadele, mille hind jääb vahemikku 100–2500 eurot. Seega on kaitstud näiteks mobiiltelefonid, elektritõukerattad, kodumasinad, aga ka kallimad riideesemed ja jalatsid. Kui ostetud kaup kuue kuu jooksul puruneb, varastatakse või hävineb, siis ostukindlustus hüvitab eseme remondi või asendamise hinna,“ selgitas Kerem.

If Kindlustuse varakindlustuse tootejuht Veiko Sepp tõi välja, et ostukindlustuse kahjusid hüvitatakse aina rohkem. „Statistika kohaselt juhtub näiteks 42% nutiseadmete kahjudest esimese poole aasta jooksul pärast ostu sooritamist. Seega on tõenäoline, et saame tulevikus hüvitistega aidata kümneid tuhandeid Coop Panga kliente. Tähtis on lisada, et ostukindlustuse omavastutus on vaid 30 eurot, seega on see kordades väiksem kui kodukindlustuse puhul,“ selgitas Sepp.

Teet Kerem lisas konkreetse ostukindlustuse kasutamise näite: „Inimene ostab Coop Panga pangakaardiga 130 eurot maksnud jalanõud, kuid poole aasta jooksul pärast ostu juhtub nendega õnnetus – pere lemmikloom närib need ära. Sellisel juhul hüvitab kindlustus jalanõude maksumusest 100 eurot ja kliendil jääb kanda vaid 30-eurone omavastutus.“

Ostukindlustuse täpsemad tingimused on ära toodud siin.

Kodumaine Coop Pank muutis alates 1. aprillist oma eraklientidele mõeldud pakkumist, tuues turule mitmeid tasuta teenuseid ja uue arveldusteks mõeldud tasuta paketi. Tasuta ostukindlustuse lisandumine on üks eelistest, mida pank nüüdsest oma eraklientidele pakub.

Jaga:

Viimased uudised