Uudised

MediaCard Image

Coop Pank pakub nüüd tasuta liidestust raamatupidamistarkvaradega

27.06.2023

Coop Panga ärikliendi igapäevapanganduse juhi Erje Mettase sõnul säästab Gateway lahendus oluliselt raamatupidaja aega: seda kasutades saad maksekorraldused internetipanka automaatselt edastada ja pangatehingute info kajastub reaalajas raamatupidamistarkvaras.

Coop Pank Gatewayga saab liituda Eestis enimlevinud raamatupidamisprogrammide kaudu. Läbi liidestatud tarkvara liitumine on tasuta ja teenusel puudub kuutasu. Coop Pank Gatewayga on liidestatud kuus Eesti turu suurimat majandustarkvara operaatorit: Merit Tarkvara AS (programmidega Merit Palk ja Merit Aktiva), TT Tarkvara OÜ (Rapid), Directo OÜ (Directo), Excellent Business Solutions Eesti AS (Standard Books), Tarkvaralabor OÜ (Korto), Vallaste ja Partnerid OÜ (Joosep) ning plaanis on teenusega liita uusi partnereid.

Coop Pank Gateway majandustarkvara kaudu liitujale on kõik teenused tasuta. Raamatupidamisprogrammist saab edastada kuni 5000 maksekorraldust korraga. Maksetele ei lisandu tasusid, sest Coop Panga Äripaketis on euromaksed tasuta.

Coop Panga Gateway kasutusele võtmine on väga lihtne. Kui teistes pankades saab taotluse sarnase programmi kasutuselevõtuks teha enamasti ainult juhatuse liige või selleks volitatud isik, siis Coop Panga Gatewayga liitumiseks saab taotluse esitada ka raamatupidaja või mõni teine ettevõtte töötaja. Juhatuse liige peab hiljem ainult lepingu allkirjastama. Coop Pank Gatewayga on liitunud juba rohkem kui 300 ettevõtet.

Vaata lähemalt

Jaga:

Viimased uudised