Uudised

MediaCard Image

Coop Pank tõi turule kõige konkurentsivõimelisema e-poe makselahenduse

05.06.2024

Coop Pank võttis esimese pangana kasutusele Eesti idufirma Montonio Finance loodud e-kaubanduse makselahenduse, mis suurendab makselahenduste valdkonnas konkurentsi ja tagab seeläbi e-kaupmeestele suurema valikuvõimaluse.

Coop Panga ärikliendipanganduse juht Arko Kurtmann ütles, et Montonio e-poe makselahenduse teenus koostöös Coop Pangaga on mõeldud nii väikesetele kui ka suurtele äridele, kellel on olemas e-pood või kes soovivad arvete maksmise oma klientide jaoks muuta lihtsamaks ja kiiremaks.

„Meie eesmärk on soodustada äritegevust ja muuta kohalikud e-poed tulemuslikumaks ja kasumlikumaks. Tänu Coop Panga koostööle Montonioga saavad kohalikud ettevõtted makseid vastu võtta varasemast veelgi mugavamalt ning soodsamalt. Panga vahendusel Montonio makselahendust kasutavatele firmadele kehtivad veelgi paremad tingimused, näiteks kuni 200 tasuta makset kuus ning pank maksab lahenduse kasutusele võtnud klientidele boonust,“ rääkis Kurtmann.

Montonio kaasasutaja ja tegevjuhi Markus Lemberi sõnul on ettevõtte tegevuse eesmärk pakkuda ettevõtetele sujuvat makseteenust, tarneid ja järelmaksuvõimalusi, mis aitavad vähendada ettevõtte kulusid ja kasvatada tulusid. „Montonio e-poe makselahenduse on kasutusele võtnud juba üle 6000 ettevõtte Eestist, Lätist, Leedust, Poolast, Saksamaalt ja Soomest. Suurimatest tegijatest teeb Montonio koostööd näiteks Apolloga, Goldtime-i, Stokkeri, Photopointiga ning paljude teiste tuntud ettevõtetega,“ lausus Lember.

Montonio pakub kõik ühes e-poe makselahendust, mis võimaldab äridel klientidelt makseid koguda nii pangaülekandega kõigist pankadest, kui ka kaardimaksega, Apple Payga, Google Payga ja Revoluti ning teiste sarnaste lahendustega. Lisaks pakutakse ettevõtetele võimalust lisada arvele makselink, mis teeb tarbija jaoks maksmise kiiremaks ja mugavamaks.

Jaga:

Viimased uudised