Uudised

Coop Pank tõstis tähtajalise hoiuse intressimäärad 3 protsendini

17.02.2023

Näiteks üheaastase perioodiga tähtajalise hoiuse puhul tõstis Coop Pank intressimäära 0,6 protsendipunkti võrra 2,6 protsendini. Kõige kõrgemat intressimäära 3,0 protsenti pakub Coop Pank hetkel kolmeaastase perioodiga tähtajalisele hoiusele, millele makstav tootlus tõusis 0,5 protsendipunkti võrra. Ühekuulise hoiuse intressimäär kasvas 0,75 protsendini. Intressimäär sõltub tähtajalise hoiuse perioodi pikkusest, mis võib ulatuda 1 kuust kuni 10 aastani.

Coop Panga igapäevapanganduse juhi Teet Keremi sõnul väärtustab Coop Pank hoiustajaid kõrgelt, sest on kiiresti kasvava kodumaise pangana hoiuste kaasamisest väga huvitatud ning soovib pakkuda Eesti universaalpankade seas parimaid tingimusi.

„Lisaks tähtajaliste intresside tõstmisele jätkame eraklientidele Rändrahnu arvelduspaketis 1% aastaintressi maksmist nõudmiseni hoiusele ehk arvelduskonto jäägile. Intressi väljamaksed on seejuures igakuised. Eesti pankade seas on see väga vähe levinud pakkumine, kuid klientide jaoks on selle suur eelis see, et kontol seisev raha teenib pidevalt tootlust, kui samas on see alati kättesaadav ja kasutatav,“ rääkis Kerem.

Kerem lisas, et nii tähtajalisele kui ka nõudmiseni hoiusele intressi teenimine on riskivaba raha kasvatamise võimalus, sest riiklik Tagatisfond tagab hoiused koos teenitud intressiga kuni 100 000 euro ulatuses ühe hoiustaja kohta ühes krediidiasutuses. Täpsemalt leiate Coop Panga tähtajaliste hoiuste kohta infot: https://www.cooppank.ee/hoius.

Jaga:

Viimased uudised