Uudised

Coop Pank võitis kvartaliga 1800 uut klienti

26.04.2018

Coop Pank kasvatas tänavu esimeses kvartalis kõigi olulisemate äriliinide tegevusmahte ja pangaga liitus 1800 uut klienti, selgub panga esimese kvartali vahearuandest.

Coop Panga laenuportfell kasvas kvartaliga 8% ja hoiuseportfell 4%. Coop Panga turuosa oli hoiuste osas 1,9% ja laenuportfell mahult 1,4%. Pank teenis esimeses kvartalis 0,5 miljonit eurot kasumit.

Coop Panga klientide arv kasvas kvartaliga 1800 uue kliendi võrra. Pangal oli kvartali lõpuks kokku 38 500 klienti ning väikefinantseerimisega tegeleval tütarettevõttel Coop Finants ligi 95 000 klienti.

Coop Panga juhatuse esimees Margus Rink märkis, et pank jätkab kasvustrateegia elluviimist.

"Jätkame oma tegevuse laiendamist koostöös Coopi jaekaubandusäriga ja täidame oma peamist lubadust – tuua pangateenused taas klientide lähedale igas Eesti nurgas," lausus Rink.

Coop Pangal on tänaseks 15 kontorit ja 25 pangapunkti, mis asuvad erinevates Coopi kauplustes üle Eesti.

Tema sõnul avaldasid kliendiarvu kasvule esimeses kvartalis positiivset mõju ka digitaalsete pangakanalite uuendamiseks tehtud pingutused. „Meie kliendid on väga hästi vastu võtnud eelmisel aastal uuele platvormile viidud interneti- ja mobiilipanga, aga ka elektroonilise konto avamise võimaluse, mille abil saab Coop Panga kliendiks tulla interneti vahendusel 24 tundi ööpäevas, 7 päeva nädalas. See on Eesti pankade seas täna selgelt kõige kiirem ja mugavam võimalus konto avamiseks,“ märkis Coop Panga juht.

Eelmise aasta oktoobris turule tulnud Coop Panga lansseerimine ja selle loovlahendused on võitnud mainekatelt konkurssidelt mitmeid auhindu. Panga turule toomist tunnustati Aasta Turundustegu 2017 tiitliga ning panga reklaamid pälvisid konkursilt Kuldmuna 5 auhinda.

Jaga:

Viimased uudised