Uudised

Juulist muutuvad erakliendi krediitkaartide tingimused

30.04.2020

Peamised muudatused on järgmised:

  • Coop Panga eraklientide krediitkaartidele lisandub uus funktsionaalsus ja edaspidi saab neid kasutada Coopi kauplustes kliendikaardina. Kaardiga makstes kehtivad Coopi kauplustes kõige soodsamad hinnad ning ostudelt koguneb 10% rohkem boonuspunkte. Selleks, et kasutada Teie olemasolevat krediitkaarti Coopi kauplustes kliendikaardina, palume pöörduda kaardi tasuta välja vahetamiseks panga poole.

Endise nimega vaba tagasimaksega krediitkaardi suhtes jõustuvad muud peamised muudatused on järgmised:

  • Kõigile kehtib edaspidi maksepäevana igakuine 10. kuupäev. Juhul, kui kliendi kaardile on maksepäevaks mõni teine kuupäev, siis alates 01.07.2020 muutub see igakuiselt 10. kuupäevaks.
  • Kui lepingus on määratud igakuiselt tasumisele kuuluv osamakse, sisaldab see edaspidi vaid kasutatud krediidilimiidi tagasimakset, millele lisandub intressimakse vastavalt kasutatud krediidilimiidile.
  • Kõikidele kaardiga tehtud tehingutele hakkab kehtima kuni 40-päevane intressivaba periood. Kui eelmisel kuul kasutatud krediidilimiit tagastatakse hiljemalt järgneva kuu 10. kuupäeval, siis kasutatud krediidilimiidi eest intressi ei arvestata.
  • Kasutatud krediidilimiidi tagasimaksmine muutub oluliselt paindlikumaks. Võimalik on valida kasutatud krediidilimiidi tagastamine kas igakuiste fikseeritud osamaksetena või tehes tagasimakseid vabalt valitud summas ja ajal või tasudes maksepäeval kogu eelmisel kuul kasutatud krediidilimiidi.
  • Kaardikontolt on võimalik internetipangas teha ülekandeid lepingu sõlminud kontoomaniku arvelduskontodele Coop Pangas. Kaardikontolt saab teha ülekandeid ka enne kaardi väljastamist.
  • Lisaks korrastame eraklientide krediitkaartide tüüptingimuste sõnastusi.

Uute tingimustega on võimalik tutvuda siin.

Täiendavate küsimuste korral võtke palun ühendust meie klienditoega kirjutades klienditugi@cooppank.ee või helistades 669 0966 (E-R 08:30-19:00).

Jaga:

Viimased uudised