Uudised

Liikluskindlustuse saab Coop Panga kodulehel sõlmida vaid mõne klikiga

02.02.2023

Coop Panga kodulehel liikluskindlustuse vormistamise suur eelis on see, et seal saab enne lepingu sõlmimist võrrelda mitme liikluskindlustust pakkuva kindlustusseltsi hindasid ja tingimusi, et valida nende seast sobivaim.

Hindu ja pakkumisi saavad võrrelda kõik need sõidukiomanikud, kelle sõidukil puudub liikluskindlustus või kelle kehtiv poliis lõppeb järgneva 60 päeva jooksul. Pakkumiste võrdlemiseks tuleb sisestada kindlustatava sõiduki registrinumber. Seejärel kuvatakse kindlustajale personaalsed pakkumised vastavalt konkreetsele kindlustushuvile ja soovitud tingimustele.

Pärast sobiva liikluskindlustuse poliisi välja valimist, saab Coop Panga kodulehel kindlustuse eest ka kohe tasuda. Liikluskindlustust on võimalik soetada üheks kuuks, pooleks aastaks või kogu aastaks.

Samuti pakub koduleht võimalust tellida e-mailile meeldetuletus ajaks, kui kehtiv liikluskindlustus hakkab lõppema.

Liikluskindlustus on kohustuslik kõikidele registreeritud sõidukitele, mis osalevad liikluses. Kindlustus aitab olukordades, kus autoga on põhjustatud teistele kahju, hüvitades kindlustuse kasutaja eest vara- ja isikukahju.

Sõlmi Liikluskindlustus

Jaga:

Viimased uudised