Uudised

Oktoobrist muutuvad tingimused ja hinnakirjad

10.01.2018

Alates 02.10.2017 hakkavad kehtima AS Coop Panga (tänase AS Eesti Krediidipanga) üldtingimused, arvelduslepingu tingimused, deebetkaardi tingimused, internetipanga lepingu tüüptingimused, kasutushoiuse lepingu tüüptingimused, kogumishoiuse lepingu tüüptingimused, lastehoiuse lepingu tüüptingimused, makstehingute teostamise tingimused, määratud tagasimaksega krediitkaardi tüüptingimused, SMS-teenuse lepingu tüüptingimused, tähtajalise hoiuse lepingu tüüptingimused, vaba tagasimaksega krediitkaardi tüüptingimused ning hinnakirjad.

Uuendamine on tingitud AS Eesti Krediidipanga (sügisest Coop Pank) kliendiks olemise ja saamise soodustamisega. Tingimuste ülevaatamise raames on parendatud sõnastusi, ühtlustatud põhimõtteid ja ühtlasi viidud sisse seadusest ning teenuste arengust tulenevaid muudatusi. Panga hinnakirja muutmisel on olulisemad muutused seotud sularahatehingutega kontoris ja paketivälise deebetkaardi igakuise hooldustasuga.

Muudatustega saate tutvuda kõigis meie kontorites ja veebilehel: tingimused, hinnakirjad.

Kui olete muudatustega nõus, siis ei ole Teil vaja midagi teha: sel juhul hakkavad 2. oktoobril 2017 kehtima Teie lepingu(te)le uued tingimused ja uus hinnakiri. Kui Te ei ole muudatustega nõus, siis on Teil õigus pangaga sõlmitud lepingu(d) hiljemalt 1. oktoobril 2017 lõpetada.

Lisainfo klienditoe telefonil 669 0966 või e-posti teel: klienditugi@cooppank.ee.

Jaga:

Viimased uudised