Uudised

Suurendame alates 01.11.2022 arvelduskonto summat, millelt maksame 1% intressi

28.10.2022

Kui seni maksis pank kõrgemat intressi kuni 200 000-eurosele kontojäägile, siis alates novembrist maksab pank intressi kuni 500 000-eurosele kontojäägile. Nii võib Rändrahnu arvelduspaketis teenida arvelduskonto jäägi pealt aastas kuni 5000 eurot intressitulu.

Coop Panga erakliendi igapäevapanganduse juht Teet Kerem ütles, et kliendid on nende kõige võimalusterohkema Rändrahnu arvelduspaketi hästi omaks võtnud ning selle paketi valib järjest rohkem kliente.

„Näeme, kuidas praeguses majanduslikus olukorras on üha rohkematele inimestele saanud oluliseks hoida oma raha likviidsena. Jooksvalt arvelduskonto jäägilt intressi teenimine on seejuures hea boonus, mida kliendid kõrgelt hindavad. Sellest tulenevalt otsustasime ka tõsta summat, millelt intressi maksame. Koos muude hüvedega, mida pakett endas sisaldab, moodustab Rändrahnu pakkumine midagi unikaalselt head Eesti pangandusmaastikul,“ rääkis Kerem.

Peale kontojäägilt intressi teenimise on Coop Panga Rändrahnu arvelduspaketil ka mitmeid muid eeliseid: tasuta Euroopa maksed, sh e-arve püsimaksed ja püsikorraldused; ilma kuutasuta deebetkaart, millega tuleb kaasa tasuta ostukindlustus; tasuta sularaha väljavõtmine kuni 10 000 euro ulatuses kuus Eestis ja üle maailma asuvatest pangaautomaatidest; lisatasuta välisvaluutas tehtud tehingud deebetkaardiga; tasuta sularaha väljavõtmine Coopi kaupluste kassadest kuni 10 000 euro ulatuses kuus; tasuta sularaha sissemaksmine Coopi kaupluste kassades kuni 2000 euro ulatuses kuus; võimalus osta juurde kuutasupõhine reisikindlustus, mis laieneb ka pereliikmetele.

Jaga:

Viimased uudised