Uudised

MediaCard Image

Uuenenud lojaalsusprogrammiga võidavad Coopi kliendid ka kodumaises pangas

07.06.2024

Coopi jaekaupluste ja Coop Panga vaheline koostöö muutus lojaalsusprogrammi uuenemisega veelgi tugevamaks. Kui seni keskendus Coopi ja Coop Panga lojaalsusprogramm vaid poesoodustustele, siis nüüd lisandusid sinna ka pangapoolsed pakkumised.

„Me oleme vaadanud, mis läheb meie kui kodumaise Coop Panga klientidele kõige rohkem korda. Seda silmas pidades töötasime välja soodustused, mis aitavad kõigi igapäevaelu lihtsamaks muuta,“ sõnab Coop Panga erakliendipanganduse juht Karel Parve.

Selleks, et üha rohkem Coopi kliente saaks soodsalt ka pangateenuseid kasutada, pakub Coop Pank oma uutele klientidele 3 kuuks tasuta Rahnu arvelduspaketti. Samuti pakub Coop Pank uutele klientidele Coopi lojaalsusprogrammi osana kasko-, kodu- ja õnnetusjuhtumikindlustust 10% soodsamalt. Soodustuse saamiseks tuleb kindlustusleping sõlmida kolme kuu jooksul alates Coop Panga kliendiks tulemisest.

Kuna meie kõigi elus on olulisel kohal kodu ja liikumine, siis pakume nii uutele kui juba pikaajalistele klientidele väikelaenu, kodulaenu ja liisingu lepingutasu alati 50% soodsamalt.

Mugavad arveldusvõimalused igas Eestimaa nurgas

Ühegi nimetatud soodustuste saamiseks ei pea olema varasemalt Coop Panga klient. „Julgustame kõiki Coopi kliente tulema ka Coop Panga kliendiks, sest kodumaise pangana on meie eesmärk viia elu edasi igas Eestimaa nurgas. Panustame igapäevaselt sellesse, et nii linnas kui maal saaksid inimesed kodusid soetada ning ettevõtted uusi ärisid püsti panna,“ räägib Parve.

Coop Panga teenused on mugavalt kättesaadavad Tallinnast Setomaani ja Narva-Jõesuust Kuressaareni. Nii saab Coop Panga kaardiga raha tasuta välja võtta kõigist Eesti sularahaautomaatidest ning sisse- ja väljamakseid teha kõigist Coopi poodidest. Lisaks on Coop Pangal kontorid üle Eesti ning hästi toimivad mobiili- ja internetipank.

Personaalsed pakkumised annavad võimaluse ise valida

Coopi kliendiprogrammi muudatuse osana on nüüdsest igal ostjal võimalik ise valida, millistele kaupadele ta soovib Coopi toidupoes soodushinda.

„Esmakordselt Eestis saavad sajad tuhanded kliendid omale personaalsed hinnasoodustused ise valida. Varem oleme näinud lahendusi, kus kliendid saavad aktiveerida neile määratud pakkumisi, sõltumata sellest, kas pakkumine sobib või mitte. Kliendi valikuvabadus eristabki meid kõigest senisest,“ kirjeldas Coop Eesti Keskühistu turundusdirektor Ranno Pajuri.

Pajuri toob välja, et Coopi kliendid saavad personaalse soodustuse 11 tootele, millest kaheksat on võimalik vahetada endale meelepäraste toodete vastu. Lisaks jäävad alles ka kõik seni kehtinud kampaania- ja sünnipäevasoodustused.

Uuenduslik kliendiprogramm on kolmekuulise prooviperioodi vältel kõigile avatud. Sealt edasi hakkab kehtima lävend 150 eurot kuus, mille ületamisel saab Coopi klient kasutada personaalseid hinnasoodustusi.. “Meie andmetel ületab 150-eurose lävendi ka klient, kes näiteks elab üksinda, kuid sooritab kõik põhiostud Coopis. Personaalsed hinnasoodustused ongi kõigile püsiklientidele preemiaks,“ räägib Pajuri.

Uued Coop Panga kliendid, kes liituvad pangaga ka peale Coopi prooviperioodi lõppu, saavad poodides personaalseid pakkumisi ilma ostulävendita nii liitumiskuul kui kahel sellele järgneval kuul.

Coop Panga pakkumised uuenenud lojaalsusprogrammis:

  • Tutvumisperioodiks 3 kuud tasuta arveldusi Rahnu paketiga uuele kliendile.
  • -10% kasko-, kodu- ja õnnetusjuhtumikindlustuselt uutele Coop Panga klientidele.
  • -50% eluasemelaenu, autoliisingu ja väikelaenu lepingutasust.
  • Jätkuvalt parimad kliendihinnad Coopi poodides ja uutele liitujatele automaatselt 3 kuuks personaalsed pakkumised.

Eesti kapitalil põhinev Coop Pank on üks viiest Eestis tegutsevast universaalpangast. Pangal on 194 000 igapäevapanganduse klienti. Coop Pank kasutab jaekaubanduse ja panganduse vahel tekkivat sünergiat ning toob igapäevased pangateenused inimeste kodu lähedale.

Coop on Eesti suurim ja vanim toidu- ja esmatarbekaupade kett, mis koosneb 18 kohalikust tarbijaühistust. Coopile kuulub 319 kauplust ehk ligi pooled Eesti toidupoed. Coop Eestil on üks suurima liikmete arvuga püsikliendiprogramme.

Jaga:

Viimased uudised