Liigu edasi põhisisu juurde

Tagastatud tulumaks loob soodsa pinnase kogumiseks

Eelmise aasta eest enammakstud tulumaksu hakkab maksuamet tänavu tagastama 5. märtsist. Mullu tagastati inimese kohta keskmiselt 200–300 eurot, kuid riigilt võib parimatel juhtudel tagasi saada suisa mitu tuhat eurot. Coop Panga erakliendipanganduse juht Karel Parve annab nõu, kuidas enammakstud ja tagasi saadud tulumaksusumma kõige tulusamalt teenima panna.

Tulude deklareerimine on alanud: mida kinnisvara omanikuna silmas pidada?

Alates 15. veebruarist kuni 30. aprillini saab esitada tuludeklaratsioone Maksu- ja Tolliametile ning enammakstud tulumaksu tagastatakse alates 5. märtsist. Coop Panga erakliendi kinnisvarafinantseerimise äriliini juht Karin Ossipova toob välja kodulaenu ja kinnisvaraga seotud olulised punktid, millele tuludeklaratsiooni esitades tähelepanu pöörata.  

Kaasaegne raamatupidamine väärtustab aega ja efektiivsust

Üha digitaalsemaks muutuv maailm nõuab muutusi ka raamatupidajate ja ettevõtjate mõtlemises, et otsustamiseks vajalik info oleks kiiremini kättesaadav ja töö muutuks efektiivsemaks, räägivad Coop Panga ärikliendi igapäevapanganduse äriliini juht Erje Mettas ning raamatupidamise ja finantsnõustamisega tegeleva Klaar.me projektijuht Mari-Liis Kikas.

Lume tulekuga varitsevad autoomanikke kulukad õnnetusjuhtumid

Saabunud talv on meile taas meelde tuletanud, kui oluline on auto ettevalmistamine ja hooldamine. Kaskokindlustuse juhtumitega tegeledes joonistub välja selge muster peamistest probleemidest, mis autoomanikele peavalu tekitavad ja rahakotile probleemi võivad osutada. Kuigi kaskokindlustusega võivad autoomanikud ennast palju kindlamalt tunda, on alati targem õnnetusi ennetada ja võimalike kahjudega mitte tegeleda, räägib Coop Panga Kindlustusmaakleri juht Raivo Piibor.