Liigu edasi põhisisu juurde

Info  Hea klient! Levimas on erinevad pettused, mille abil püüavad kelmid saada ligipääsu kliendi pangakontole. Ära kunagi sisesta PIN koode, kui Sa ei ole ise tehingut algatanud ja pea meeles, et pank ei küsi kunagi internetipanka sisenemisel PIN 2 koodi!

Kliendilood: Saaremaa tekstiiliettevõte Moonstar

Coop Panga eesmärk on anda hoogu erinevatele ettevõtetele Eestimaal. Nii aitame hoida töökohti igas Eestimaa nurgas ja saame olla toeks oma klientide edulugude loomisel. Meie klientide seal on palju ettevõtjaid, kelle lood on väga innustavad ja põnevad. Tahame neid ka teile tutvustada – sel aastal toome iga kuu teie ette ühe Coop Panga ärikliendi, kelle tegemistel tasub kindlasti silma peal hoida. Jaanuarikuus tutvustame Saaremaal asuvat tekstiiliettevõtet Moonstar, mille tegevjuhi Tiia Tammsaluga natuke juttu puhusime. Põnevat lugemist!

Kristin Laufer: ka väliseestlasel on võimalik Eestis kodulaenu saada

Kristin otsustas pärast 30-aastast Saksamaal elamist perega tagasi Eestisse kolida, sest soovis, et tema laps kasvaks tema koduriigis. Tema sõnul polnud kõige suurem väljakutse mitte sobiva töökoha ega lapsele kooli leidmine, vaid eluaseme soetamine. Keeruline oli leida lahendus, mis võimaldaks osta kodu ja kolida püsivalt Eestisse, kui sissetulek laekus Saksamaale. Oma kogemust Eestisse kodu rajamisel jagab ettevõtja Kristin Laufer.

Milline reisikindlustus valida?

Reisikindlustus kaitseb sind reisidel ootamatute kulutuste eest. Peamised reisikindlustused on tervisekindlustus, reisitõrkekindlustus ja pagasikindlustus. Räägime lähemalt, milline reisikindlustus valida ja mida valikut tehes meeles pidada.

7 lihtsat nippi auto talviseks ettevalmistuseks

Oktoobrikuu esimesed külmad on tihti paljudele ehmatavad ja ka häirekellaks. Lisaks maja-, aia- ja muudele töödele tuleb valmistada ette ka oma auto. Kõikuv majandusseis paneb paljusid kindlasti mõtlema, kas ja millised hooldustööd oma autol enne talve ette võtta ning mis pikemas perspektiivis kasulikum on - kas parandada ja hooldada vana või hankida sootuks uus. Mõtteid neljarattalise talvehooajaks ettevalmistamiseks jagab koos meiega Ideal Auto tegevjuht Priit Paas.

Coop Panga uue turunduskontseptsiooni peaosas on kliendid

Viis aastat tagasi turule tulnud Coop Pank on saavutanud märkimisväärse jalajälje nii Eesti majanduses ja ühiskonnas kui ka järjest suurema hulga klientide elus. Nüüd uuendas kodumaine pank turunduskommunikatsiooni strateegiat, et see vastaks paremini tänaseks saavutatud turupositsioonile. Coop Panga turundus- ja kommunikatsioonijuhi Kristjan Seema sõnul küsiti uuenduse läbiviimiseks sisend klientidelt ja uus imagokampaania jutustabki neid vastuseks saadud Eesti inimeste ja ettevõtete lugusid.