Liigu edasi põhisisu juurde

Info  Hea klient! Enda kaitsmiseks petturite eest on oluline alati mõista, mida Sa PIN-koodiga kinnitad ja hoida oma PIN-koodid vaid enda teada. Pea meeles, et internetipanka sisenemiseks ei ole kunagi vaja sisestada PIN2-koodi, samuti ei küsi pank seda sinult telefonikõne või e-kirja teel!

Kliendilood: mitmekülgne riigimetsa hoidja RMK

Coopi südameasi on edendada elu kogu Eestimaal ning toetada kohalikke tööandjaid. Meie klientide hulgas on palju siinseid ettevõtteid, kes oma edulugu loovad. Iga kuu teeme tutvust ühe Coop Panga ärikliendiga, kellel on oluline panus Eesti arendusse.

Võrulanna võitis pangalt 2000 eurot

Coop Pank maksab igal kuul ühele oma kliendile tagasi kogu tema arvelduskontol tehtud tehingute summa. Võrus elav kolme lapse ema Katre Neissaar kasutas osa üllatusvõiduna saadud 2000 eurost noorima lapse sünnipäeva korraldamiseks ja ostis endale kevadhooajaks uued jalanõud.

Anne Veski: alati peab midagi jääma ka tagataskusse

Anne Veski tunneb koduaias askeldades kevadest rõõmu ning seab end suviseks kontserttuuriks vormi iga päev jalutades ja hommikuvõimlemist harrastades. Armastatud laulja on alati elanud põhimõtte järgi, et üle oma võimete ei tegutse ja alati tuleb jätta midagi tagataskusse. Tööga teenitud säästud pani ta intressitulu teenima Coop Panka.

Kliendilood: Juhani Puukool muudab istutades inimesi õnnelikumaks

Coop Pank soovib olla toeks Eesti ettevõtetele, kes panustavad siinsesse kogukonda ning edendavad eestlaste elu. Meie klientide hulgas on palju kohalikke tööandjaid, kelle eduloos me väikest osa saame mängida. Iga kuu toome ühe eduka ärikliendi loo oma lugejateni. Sel kuul tutvustab Juhani Puukooli sealne müügiarendusjuht Ülle Soonpuu.

Euribori tõusu tulus kaksikvend: hoiuste üle käib tihke konkurents

Seoses euribori tõusuga räägitakse palju sellega kaasnevast laenumaksete kasvust, kuid teenimatult varju jääb selle mündi teine ja positiivsem pool: tähtajaliste hoiuste turule on naasnud konkurents, mis muudab hoiustamise taas tõsiseltvõetavaks alternatiiviks muude rahapaigutuste kõrval, kirjutab Coop Panga ärikliendi igapäevapanganduse juht Erje Mettas.

Kuidas kodulaenu võttes raha säästa?

Kas vanarahva tarkus, et võlg on võõra oma, kehtib ka tänapäevases majanduskeskkonnas või peaksime targalt võetud kodulaenu hoopis heaks säästunipiks nimetama, küsib Coop Panga erakliendi kinnisvara finantseerimise juht Karin Ossipova.