Liigu edasi põhisisu juurde

5 soovitust, kuidas oma kodu energiatõhusaks muuta

Ebakindlus majanduses ja ühiskonnas on paljusid meist pannud mõtlema, milliseid valikuid oma rahaga teha – kas investeerida või säästa. Meie soovitus on investeerida oma kodu energiatõhusamaks muutmisse, mis pikas perspektiivis toob kaasa ka olulise säästu.

Kui palju euribori tõus minu laenumakseid mõjutab?

Tänavu suve alguses tõusis euribori intressimäär esimest korda alates 2015. aastast taas üle nulli ja osa laenuvõtjad on pidanud juba maksma esimesi suuremaid kuumakseid. Coop Panga erakliendi kinnisvara finantseerimise äriliini juht Karin Ossipova vastab enimlevinud küsimustele, mida euribori tõus on laenuvõtjatele endaga kaasa toonud ja millele igaüks peaks tähelepanu pöörama.

Autoliising: kasutusrent või kapitalirent

Uue või kasutatud auto soetamiseks on hea võimalus kasutada liisingut. Liisingufirmad ja pangad pakuvad auto ostmiseks peamiselt kaht liisingu tüüpi: kasutusrent ja kapitalirent. Räägime lähemalt, mis on nende liisingu tüüpide erinevused ja sarnasused ning anname nõu, kuidas valida sinu jaoks parim lahendus.

4 põhjust, miks kindlustada oma reisid Coop Pangas

Reisikindlustust peetakse sageli kalliks, selle vormistamist tüütuks või unustatakse see sõidutuhinas sootuks. Ent nii ei pea see olema! Coop Pank pakub perega reisimiseks parima hinna eest reisikindlustust, mille eest tasud aasta vältel automaatselt igakuiste maksetega. Nii on Sulle ja Sinuga koos reisivale perele meelerahu tagatud terveks aastaks. Reisikindlustuse saad vormistada mugavalt internetipangas.