Liigu edasi põhisisu juurde

Coop Panga aktsionärid kinnitasid rekordilise dividendi 8,7 senti aktsia kohta

Coop Panga aktsionärid kinnitasid kolmapäeval toimunud panga korralisel üldkoosolekul 2023. majandusaasta eest makstava dividendi 8,7 senti aktsia kohta, mis on ligi kaks korda suurem kui eelmisel aastal.

Viimane päev dividendiõigusega aktsiate ostmiseks on 30. aprill 2024. Dividendid makstakse aktsionäridele välja 7. mail 2024. 

Mövenpick Hotel Tallinnas toimunud Coop Panga korralisel üldkoosolekul oli esindatud 58,42 protsenti hääleõiguslikest aktsiatest. Lisaks kasumi jaotamisele kinnitasid aktsionärid ka 2023. aasta majandusaasta aruande, kuulasid ära juhatuse ülevaate ärikeskkonnast ja majandustulemustest ning nimetasid pangale tagatisvara kontrollija.

Coop Pangal oli 2023. aasta lõpu seisuga 37 200 aktsionäri.

Eesti kapitalil põhinev Coop Pank on üks viiest Eestis tegutsevast universaalpangast. Pangal on 187 100 igapäevapanganduse klienti. Coop Pank kasutab jaekaubanduse ja panganduse vahel tekkivat sünergiat ning toob igapäevased pangateenused kodule lähemale. Panga strateegiline omanik on kodumaine kaubanduskett Coop Eesti, mille müügivõrgustikku kuulub 320 kauplust.

Jaga