Uudised

Coop Panga autokaubamaja suurendab Škodade valikut

13.10.2020

Autokaubamajja lisandus 20 Škoda Kodiaq, Karoq ja Superb mudelit. Augustis täiendati valikut linnamaasturitega KIA Sportage ja sõiduautodega KIA Ceed. Coop Panga autokaubamaja juht Martin Ilves selgitas, et valiku laiendamisel otsustati Škoda ja Kia kasuks, kuna need on hetkel ühed populaarseimad margid Eestis.

„Coop Panga autokaubamaja pakub lisaks uute autode valikule ka erinevaid finantseerimis- ja kindlustuslahendusi. Näiteks saab klient soovi korral valida 0% esmase sissemakse või võtta kindlustuslahenduse, mis vastab kõige paremini tema ootustele. Esimene partii Škodasid, mis tuli autokaubamaja valikusse juuni alguses, on tänaseks endale juba omaniku või kasutaja leidnud. Klientide suur huvi annab meile julgust oma tegevust ja pakutavate autode hulka veelgi laiendada,“ rääkis Ilves.

Coop Panga autokaubamaja eristub tavalisest automüügisalongidest, kuna pakub klientidele internetis „one-stop shop“ lahendust. See tähendab, et klient saab kodust lahkumata endale ühest kohast valida välja uue auto ja võtta kohe juurde finantseerimis- ning kindlustuslahenduse. Kusjuures esimesel aastal on autokaubamaja klientidele kindlustus tasuta.

Uudne autokaubamaja sobib hästi neile, kes vaatavad autoliisingut igakuise kuluna ja on huvitatud liisinguperioodi lõppedes järgmise uue sõiduki kasutusse võtmisest. Autosid saab liisida ka ilma esimese sissemakseta ja kuni 40%-line jääkväärtus tagab soodsa kuumakse.

„Meie eesmärk ei ole konkureerida automüüjatega, vaid olla neile koostööpartneriks. Coop Pangal koos Coopi kaubandusketiga on kokku ligi 700 000 klienti, kelleni saame autode pakkumisega läbi oma kanalite jõuda, kuid loomulikult saavad meie autokaubamajast endale auto valida kõik eestimaalased,“ lisas Martin Ilves.

Klient saab tellida endale auto koos sobiva varustusega panga kodulehelt ning valida endale sobiva finantseerimis- ja kindlustuslahenduse. Soovi korral tuuakse auto kliendile koju kätte. Autode valikuga on võimalik tutvuda Coop Panga kodulehel. Samuti on autod väljas kaheksa Coopi kaupluse juures üle Eesti ja autodega saab tutvuda ka lähimas margiesinduses.

Jaga:

Viimased uudised