Uudised

MediaCard Image

Coop Panga kaart on nüüd ka Alexela kliendikaart

08.04.2024

Coop Panga erakliendipanganduse juht Karel Parve sõnas, et tegemist on järgmise sammuga kahe ettevõtte pikaajalises koostöös. „Selle sammuga saavad meie kliendid kiirelt ja mugavalt osa Alexela soodustustest ning rahakoti vahelt võib ühe kaardi taas välja võtta.“

Coop Panga kaarti saab kasutada maksevahendi ning kliendikaardina nii Alexela tanklates ja poodides kui Coopi kauplustes. „Oluline lisandus on võimalus kasutada Walletisse lisatud pangakaarti nii maksevahendi kui kliendikaardina. Sellega on kliendil võimalus Alexelas tankides või hot dogi ostes kasutada soodustuse saamiseks ja tasumiseks näiteks nutitelefoni või -kella, mis on liidetud Google Pay, Apple Pay või mõne teise digitaalse makselahenduse pakkujaga,“ selgitas Parve Parve. See tähendab, et klient saab kliendikaardi kasutamiseks ja maksmiseks kasutada ka ainult digitaalseid lahendusi.

Pangakaardi sidumiseks Alexela programmiga tuleb minna Coop Panga mobiili- või internetipanka ning kinnitada valik paari näpuliigutusega. Programmiga saab liita kõiki Coop Panga eraisiku deebet- ja krediitkaarte ning liituda saavad kõik vähemalt 16-aastased kliendid. Peale liitmist kehtivad soodustused ka uue pangakaardi saamisel või vana kaardi väljavahetamisel automaatselt edasi.

Peale Coop Panga kaardi liidestamist Alexela lojaalsusprogrammiga saab klient koguda Alexela digitempleid, nautida püsivaid kütusesoodustusi, osta sooja toitu, kohvi ja saiakesi soodsamate hindadega ning kasutada personaalseid pakkumisi.

Nii Coop Pank kui Alexela on kodumaised ettevõtted, mille eesmärk on hoida elu igas Eestimaa nurgas.

<strong>Vaata lähemalt</strong>

Jaga:

Viimased uudised