Liigu edasi põhisisu juurde

Hea klient! Levimas on pankade nimel saadetavad petusõnumid, mille abil püüavad kelmid saada ligipääsu kliendi pangakontole. Kahtluse korral ära ava sõnumiga saadetud veebiaadresse. Loe lisaks.

Coop Panga kaart on ka Alexela kliendikaart

Alexela klient on hea ja kasulik olla, sest Alexela lojaalsusprogramm muudab igat liiki energia Sinu jaoks soodsamaks!

Liitu Alexela kliendiprogrammiga meie mobiili- või internetipangas ja iga kord, kui Coop Panga kaardiga maksad, rakenduvad sulle automaatselt kõik kliendiprogrammi soodustused. Kaardid võid koju unustada, sest oma kliendikaardi saad mugavalt esitada ka Walleti abil nutiseadmega makstes. 

Koos loome kodumaise kogukonna!

Miks on kasulik teha oma Coop Panga kaart ka Alexela kliendikaardiks?

- Kogud iga ostuga digitempleid ehk Alexela raha;

- naudid alati kütusesoodustust;

- ostad alati -15% parema hinnaga sooja toitu, kohvi ja saiakesi;

- saad lisaks personaalseid pakkumisi ja soodustusi.

LOE LÄHEMALT

Soodustuse saamiseks seo oma pangakaart kiirelt ja lihtsalt:

Mobiilipangas
  1. Ava Coop Panga äpp. Logi sisse Coop Panga mobiilirakendusse​.
  2. Vali „Kaardid“ lehelt „Pakkumised“.
  3. Tutvu Alexela kliendiprogrammi tingimustega. Liitu programmiga.
  4. Liitumiseks edastame vajalikud andmed Alexelale.
  5. Soodustuste saamiseks maksa Alexelas lihtsalt oma Coop Panga kaardiga. Soodustus rakendub ka läbi Apple Pay või Google Pay Walletiga makstes.
Internetipangas
  1. Logi sisse meie internetipanka.
  2. Vali „Minu pank“ valikust „Partnerpakkumised“.
  3. Tutvu Alexela kliendiprogrammi tingimustega. Liitu programmiga.
  4. Liitumiseks edastame vajalikud andmed Alexelale.
  5. Soodustuste saamiseks maksa Alexelas lihtsalt oma Coop Panga kaardiga. Soodustus rakendub ka läbi Apple Pay või Google Pay Walletiga makstes.

Edaspidi hoolitseme ise, et Sinu soodustused kehtiksid ka siis, kui tellid uue kaardi või vahetad olemasoleva välja. Kaarte pole vaja nüüdsest kaasas kanda, sest soodustused saad mugavalt registreerida oma nutitelefoni või -kella abil Walletiga makstes.

Lisainfo

Minu Alexela kliendiks registreerumisel on kütuse baassoodustus koheselt 3 senti liitrilt. 5 digitempli kogunemisel tõuseb baassoodustus -5 sendini liiter. Kampaaniatel kehtivad välja reklaamitud kampaaniahinnad.

Lisaks püsivale kütuse soodustusele kogud iga ostuga digitempleid ehk Alexela raha. Kogunenud raha eest saad tasuda mis iganes Alexela toote või teenuse eest. Näiteks kütuselt teenitud boonusrahaga saad tasuda enda elektri- ja/või maagaasiarve eest või osta meelepärast Alexela kohvik-poest. Lisaks saad enda digitemplid vahetada kas tasuta hot dogi või kohvi vastu ning kohvik-poodides kehtib Sulle soojale toidule, saiakestele ja kuumadele jookidele alati -15% soodustus.

Tasuta kohvi või hot dogi saad lunastada Alexela kohvik-poes 20 digitempli eest.

Tasuta kohvi või hot dogi saad lunastada Alexela kohvik-poest ID-kaardi alusel. Teavita klienditeenindajat, et soovid oma digitempleid kasutada tasuta kohvi või hot dogi saamiseks ja esita kassas ID-kaart.

Sul peab kogutud olema minimaalselt 100 digitemplit, et need rahaks ümber vahetada. 100 digitemplit = 10€. Pane tähele, et 20 digitempli eest saad juba ka tasuta hot-dogi või kohvi valida.

Muidugi on! Minu Alexela kliendile on 5 päeva enne ja 5 päeva peale sünnipäeva kütuse soodustus -7 senti liitrilt.

Jah, saad meie kalkulaatori abil näha oma võite nii ühes kalendrikuus kui aastas siin.

Digitemplid saad vahetada kogukonnaprogrammi puudeks Alexela äpis või iseteeninduskeskkonnas, Kogukonda -> Teisalda templid kogukonnaprogrammi. Selleks peab Sul kogutud olema vähemalt 25 digitemplit, mis võrdub 10 uut puud Eesti metsa.

Eelneva aasta kogutud digitemplit kehtivad kuni järgmise aasta 31. jaanuarini.

Jah, elektri- ja/või maagaasilepingu kliendid saavad iga kuu 5 digitemplit kingituseks. Näiteks juba 4 kuuga saad enda lepingult tasuta kohvi või hot dogi lunastada.

Enda kogutud digitemplite kogust näed Alexela äpis või iseteeninduskeskkonnas.

Kampaania soodustustele ei lisandu täiendavalt muid soodustusi.

Alexelaga saab liita kõiki eraisiku deebet-ja krediitkaarte. Kliendiprogrammiga liitumiseks peab kaardi omanik olema vähemalt 16-aastane.

Ei pea, kui oled juba korra Alexela kliendiprogrammiga liitunud, hoolitseb edaspidi juba Coop Pank selle eest, et ka kõik sinu uued kaardid oleksid kliendiprogrammiga liitunud.